Mgr. Iva Bílková

Uživatelské jméno:

Mgr. Iva Bílková

Poslední přihlášení:

10. 8. 2016, 14.29

Jméno:

Mgr. Iva

Příjmení:

Bílková

Vystudovala jsem obor Fyzioterapie na FTVS UK, obor Funkční poruchy pohybového aparátu. Zabývám se léčbou bolestí zad, kloubů, pracuji s klienty po úrazech kostí, svalů a šlach. Věnuji se léčbě dospělých i dětí, včetně nejmenších kojenců. Jsem autorkou článků nejen v profesních časopisech, ale přibližuji také léčbu pohybového aparátu laické veřejnosti. Píši články o psychomotorickém vývoji kojenců a batolat, které jsou snadno pochopitelné pro maminky. Přednáším na konferencích organizované Společností myoskletární medicíny ČLS JEP, podílím se na praktické i teoretické přípravě studujících fyzioterapeutů. Jsem autorkou metody, která rozšiřuje možnosti léčby fyzioterapie v kombinaci s rázovou vlnou.

FYZIOklinika fyzioterapie
FYZIOklinika má centrum moderní fyzioterapie na Jižním Městě- Chodově, kde vám tým vysokoškolsky vzdělaných fyzioterapeutů pomůže s bolestivými stavy pohybového aparátu. Je to největší centrum pro léčbu Fokusovanou rázovou vlnou ve Střední Evropě, jejíž aplikace certifikovanými specialisty urychluje léčení tkání a kloubů poraněných z přetížení např. při sportu a významně urychluje rehabilitaci po operacích pohybového aparátu. V nabídce služeb dále najdete přístrojovou lymfodrenáž, masáže, službu face liftingu (zjemnění vrásek za použití neinvazivní rázové vlny) a nově také léčbu erektilní dysfunkce. Ve FYZIOklinice si můžete dále vybrat z nabídky skupinových cvičení, jako např. lekce baletu pro děti a dospělé, Joga, Pilates nebo Balanční lekce. V diagnostice a terapii využívá FYZIOklinika vědomostí z oboru neurofyziologie, ortopedie a vývojové kineziologie. Důraz je kladen na profesionální pomoc v rámci celého pohybového systém v souladu s celostním přístupem prezentovaným např. Prof. Pavlem Kolářem či Prof. Karlem Lewitem.

Telefon:
+420 606 404 804
E-mail:
kontakt@fyzioklinika.cz
Web:
www.fyzioklinika.cz
Adresa:
Machkova 1642/2
140 00 Praha 4
Česká republika

Aktivitu v jednotlivých kategoriích webu najdete vlevo na této stránce.

Děti uživatele: (0)

Uživatel zatím nevložil žádné děti nebo se rozhodl jejich data nezveřejnit.

Alba uživatele: (1)

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací