Mgr. et Mgr. Martina Fuchsová Bělecká

Uživatelské jméno:

Mgr. et Mgr. Martina Fuchsová Bělecká

Poslední přihlášení:

21. 1. 2018, 19.35

Jméno:

Martina

Příjmení:

Fuchsová Bělecká

Jmenuji se Martina Fuchsová Bělecká a věnuji se psychoterapii. V současné době jsem na mateřské dovolené a péče o syna a pejska mne plně zaměstnává a naplňuje. Před nástupem na MD jsem pracovala jako psychoterapeutka/poradkyně v Poradně pro rodinu a mezilidské vztahy v Ústí nad Labem, kde žiji se svou rodinou.

Poradna pro rodinu a mezilidské vztahy, o.p.s. plní funkci manželské a rodinné poradny, pracovníci jsou členy Asociace manželských a rodinných poradců ČR. Organizace poskytuje sociální služby a činnosti spadající do oblasti sociálně-právní ochrany dětí. Poradna působí v oblastech harmonizace a posilování rodinných, partnerských a mezilidských vztahů. Poslání Poradny je pomáhat lidem při řešení vztahových kolizí, jiných obtížných situacích a poskytovat informace a rady osobám v nepříznivé životní situaci a pomoc ohroženým dětem a jejich rodičům.

E-mail:
poradna.ul@centrum.cz
Web:
www.poradna-unl.cz
Adresa:
Prokopa Diviše 1605/5
400 01 Ústí nad Labem
Česká republika

Aktivitu v jednotlivých kategoriích webu najdete vlevo na této stránce.

Děti uživatele: (0)

Uživatel zatím nevložil žádné děti nebo se rozhodl jejich data nezveřejnit.

Alba uživatele: (0)

Uživatel zatím nevložil žádná alba nebo se rozhodl je nezveřejnit.

© 2013 - 2020 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací