luhalova: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (1)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (17)

jo to je šílené probírám to a na co už je velký nebo si s tím nehraje půjčuji kamarádkám co mají mladší děti. jinak když se podaří stejná knížka dvakrát tak jde do školky nebo do místní knihovny.

Vařím sama a neustále zkouším když mu to poprvé nechutná zkusím jinak ochutit a nabídnout za nějaký čas znova tak jsem syna naučila na dost jídel zdravých jsou samozřejmě věci které prostě nejí vždy mu říkám aspoň to zkus a když ti to nechutná tak řekni nebudu děkuji.

závidím ráda bych nakupovala ale nás není žádný super sekáč, ale občas je v kulturním domě sékáč z německa tak tam je to super anebo pořádají maminky z města dvakrát ročně bazar je tam vše i kočárky, nosítka, kola tak to je taky bezva.

zavinování měly rády obě moje děti ale jen za předpokladu že jejich ruce byly venku:)

Druhé dítě - kdy, 30. 9. 2015, 21.00

Malému jsou 3 roky a 4 měsíce a malé 11 měsíců byl to frmol hlavně v těhotenství a na začátku ale řekla bych že záleží na tom jaké děti jsou a jestli ti někdo pomůže já to táhnu sama manžel dlouho v práci a babičky nejsou takže záleží fakt na hodně aspektech třeba je lepší plánovat je cca ve stejném období aby člověk využil oblečení.

Co si doma vyrábíte?, 30. 9. 2015, 20.53

Chléb, pečivo, buchty, lučinu, jogurt, marmelády, bylinkové soli, šunku, zavařeniny, pečený čaj, přesnídávky, zelné saláty, zavařené zelí, halali, omáčku na těstoviny, zeleninovou zavařeninu na topinky.

moc jim fandím úžasný pár a Bára je skvělá její písničku Nafrněná nemůžu dostat z hlavy:)

Mrkvové krekry, 30. 9. 2015, 20.45

to vypadá skvěle zkusím. díky za tip.

Andělíček Kolíček, 30. 9. 2015, 20.44

dělali jsme něco podobného ale jako motýlky z krepáku na který se kapátkem kapala barva.

Mám syna - 3,5 let a skoro roční dceru snažím se je vést ke zdravé výživě jelikož já bojuji s váhou mám výkyvy a manžel má danou kvůli zdravotním problémům dietu ale i on díky mě zkusil spoustu nových a zdravějších verzí klasiky.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací