lacheta

Uživatelské jméno:

lacheta

Poslední přihlášení:

26. 3. 2015, 9.55

Jméno:

MUDr.Jan

Příjmení:

Lacheta

MUDr. Jan Lacheta vystudoval 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, promoval v roce 2002. Poté nastoupil na Gynekologicko-porodnickou kliniku Všeobecné fakultní nemocnice a 1. LF UK v Apolinářské ulici v Praze. V roce 2009 úspěšně složil atestační zkoušku a získal specializaci v oboru gynekologie a porodnictví. Od roku 2010 pracoval v pražských soukromých zařízeních Program Health Plus a Gynem, kde se věnoval ambulantní praxi. Od roku 2014 se zabývá léčbou poruch plodnosti ve zdravotnickém centru Iscare v Praze.

Centrum asistované reprodukce ISCARE IVF

Centrum zahájilo svou činnost v lednu 1995 jako jedno z prvních nestátních center asistované reprodukce v ČR. Úspěšností léčby se centrum řadí po celou dobu své existence mezi přední špičková zařízení. Doposud centrum přivedlo na svět více než 9 tis. dětí. Centrum vede primář MUDr. Jaroslav Hulvert. Tým IVF, včetně pracovníků IVF laboratoře, byl vyškolen nejlepšími světovými odborníky. Všichni lékaři, kteří v IVF programu pracují, tak mají nejvyšší možnou odbornou kvalifikaci doplněnou řadou specializovaných zahraničních školení a stáží. Centrum IVF poskytuje celou škálu léčebných postupů, a to včetně těch nejmodernějších jako je ICSI, genetika, preimplantační diagnostika (PGD, PGS), kryokonzervace apod. Centrum asistované reprodukce dosahuje svých úspěšných výsledků prostřednictvím mnoha osvědčených léčebných metod pro umělé oplodnění. Kromě výše uvedeného se oddělení IVF aktivně podílí na řadě studií a výzkumných projektů.

ISCARE I.V.F. a.s. je pracovištěm s povolením k činnosti tkáňového zařízení podle Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2004/23/ES a podle zákona č. 296/2008 Sb. a Vyhlášky č. 422/2008 – tj. s povolením k činnosti vydaným Státním ústavem pro kontrolu léčiv (SUKL).

Telefon:
+420 234 770 260
E-mail:
iscare@iscare.cz
Web:
www.iscare.cz
Adresa:
Jankovcova 1569/2c
170 04 Praha 7
Česká republika (Budova Lighthouse)

Aktivitu v jednotlivých kategoriích webu najdete vlevo na této stránce.

Děti uživatele: (0)

Uživatel zatím nevložil žádné děti nebo se rozhodl jejich data nezveřejnit.

Alba uživatele: (2)

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů