koliaska105: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (0)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (322)

Sleva na šperky, 25. 11. 2022, 10.10

Taky bych se ráda na něco zeptala. Vybírám teď dárek pro jednu moji kamarádku a říkala jsem si, že ideální volba bude nějaký pěkný náramek. Celkem mě zaujal jeden náramek růženín, který jsem našla na https://www.tiniana.cz/naramek-cakrovy--z-ruzeninu-a-prirodnich-kamenu--slon/ Myslím si, že něco takového by se jí určitě mohlo líbit. Nemáte s tím obchodem ale náhodou některá zkušenost? Ještě nikdy jsem na něj právě nenarazila, díky moc. :)

Máma v roli podnikatelky, 17. 11. 2022, 23.32

Tak podpora ze strany rodiny je vždycky důležitá. Já teda s podnikáním začala až po mateřské. Do staré práce jsem se vracet nechtěla, tak jsem si řekla, že možná bude pro mě lepší, když pro jednou zkusím dělat to, co chci já. No a byl to krok tím správným směrem. Mému podnikání se daří a teď začínám i zvažovat založení s.r.o. viz https://www.sidlofirmypraha5.cz/

Musím se přiznat, že my nejsme moc lyžařská rodina. Na lyžích jsme nebyli ani nepamatuji, takže s tímto u našeho prcka nijak nespěchám. Co bych ale letos chtěla vyzkoušet je naučit ho bruslit. Letos v létě zkoušel kolečkové brusle a celkem mu to šlo, tak jsem si říkala, že bych mu třeba z https://www.bauerhockey.cz/hrac-brusle mohla koupit i brusle na led a jak bude zima, naucit ho bruslit na ledě.

Erotická hračka, 9. 11. 2022, 13.15

Já bych být tebou možná začala u nějakého vibrátoru. Dnes už se dají na internetu sehnat opravdu luxusní vibrátory všech možných tvarů a velikostí. Sama jsem byla celkem překvapená co všechno je dneska přes internet dostupné. Jestli můžu mít jeden tip, tak zkus mrknout na tuto stránku - https://www.luxusni-vibrator.cz/luxusni-vibratory/c2 Tam mají opravdu velký výběr. :)

revize el, 1. 11. 2022, 10.11

No, my nakonec ještě asi letos budeme kompletně předělávat elektřinu v domě. Před pár dny se tady na to byl dívat jeden elektrikář a dal nám seznam co všechno bude potřeba nakoupit. Manžel se v tomto naštěstí pohybuje, takže nějaké kabely, wago svorky - https://www.elfetex.cz/products/ulozny-material-svorky-a-svorkovnice/svorky-pro-instalaci/wago-a-bezsroubove-svorky a podobné věci mu nejsou cizí. Já bych vůbec netušila která bije.

Dárek pro manžela, 31. 10. 2022, 23.56

Tohle není ale vůbec špatný tip! Myslím si, že nějaký přenosný reproduktor by manžel celkem také ocenil. On vždycky v dílně poslouchal rádio, ale pár měsíců zpátky mu spadlo na zem a od té doby už nehraje, tak teď tam nic nemá. Možná bych mu mohla koupit nějaký reproduktor, takhle by mohl poslouchat věci z telefonu. Ideálně nějaký odolný, kdyby spadl tak ať se s ním nic nestane. :) Koukám, že třeba ty od Carneo nevypadají zle, viz https://www.carneo.cz/prenosne-reproduktory

Hypotéky, 31. 10. 2022, 0.13

Dík za tip na tu stránku. To budu muset ukázat manželovi. Ten si teď také chce půjčovat. On má ale zájem spíš o nějakou půjčku pro podnikatele. Chystá se teď do firmy totiž kupovat nové šroubové kompresory - https://www.kompresory-filtry-servis.cz/produkty/kompresory/kompresory-boge/sroubove-kompresory-boge tak na to bude potřebovat větší obnos peněz. A půjčka je v takovém případě asi ideální řešení.

Poukázky pro partnera, 29. 10. 2022, 20.32

Tohle je fakt super nápad, díky za inspiraci. Já jsem si taky říkala, že letos by nemuselo být špatné na Vánoce místo klasických dárků rozdat spíše nějaké poukázky nebo něco podobného. Už jsem to pomalu i začala vymýšlet. Třeba pro jednu kamarádku už mám poukázku vybranou. Ráda bych jí sehnala poukázku na erotické masáže do tohoto salonu - https://www.mataharisalon.cz/cs Myslím si, že něco takového určitě ocení.

Erotika pro partnera, 29. 10. 2022, 19.32

Kamagra funguje skvěle, manžel s tímto dřív taky měl problémy a nakonec to byla právě kamagra, která náš sexuální život zachránila. Takže za mě to určitě stojí za zkoušku. Jinak být vámi bych možná zkusila i erotické masáže Praha, viz https://www.mataharisalon.cz/cs Pokud by tedy tomu byl váš partner přístupný. Myslím si, že to by pro vás oba také mohla být zajímavá erotická zkušenost. :)

Rychlovka, 27. 10. 2022, 10.48

Tak tohle vám upřímně závidím. Nám naše snažení trvalo snad rok a půl. Přemýšleli jsme nad tím, jestli si neudělat další dítě, ale upřímně, moc nám toho v současné době do karet nehraje. Asi největší problém je v tom, že manžel má teď celkem problémy s erekcí. Naštěstí se to ale rozhodl řešit a pomáhá mu s tím kamagra, viz https://www.kamagralove.net/

© 2013 - 2022 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací