katerinaf: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (3)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (40)

Tablet skvělá věc do auta a na dlouhé cesty a tak kolem roku.

Zavinování je určitě skvělé a pro spoustu dětí důležité, ale vzhledem k podpoře kojení a stimulaci orofaciálního reflexu je dobré děti zavinovat s ručkami u obličeje :-). Také není dobré násilné rovnání ruček podél těla u novorozenců, neboť dítě je přirozeně ve flekční - schoulené poloze.

Jmenovky na oděvy, 14. 9. 2015, 17.57

No já to píšu fixou na textil přímo na štítek oblečení ... tak mi to přijde zbytečná práce :-(

Skořicové ořechy, 14. 9. 2015, 17.54

tak to musím určitě vyzkoušet :-)

Sundávání čepičky, 10. 9. 2015, 23.14

Věřte, že až mu bude zima čepici si na hlavě nechá. V porovnání s Anglií u nás spousta maminek balí děti jak cibule a nerespektuje jejich pocit. Roční dítě se postupně naučí a uvědomí si pocit zimy a tepla. Rukavice jsem nikdy nenutila i když měl ruce jak led a sám si naučil říct :-)

Výplach nosu, 10. 9. 2015, 23.10

Zkušenost mám skvělou, nosní konvičku se slanou vodou a děti po 3 roce pochopí a naučí se krásně. Syn to má rád a při rýmě i já praktikuji .... a je to laciné a bez chemie.

Zlín - Pohádkový les, 31. 8. 2015, 7.57

Těšíme se bývá to moc pěkné a dobře připravené :-)

Chránič autosedadla, 31. 8. 2015, 7.56

Výborná věc používáme :-)

V tomto období je to náročné a také dětem bývá v autosedačce docela teplo, pro pocit pohodlí je důležité opravdu minimum oblečení a při vystupování raději přikrýt dekou. Mě se osvědčili samozřejmě postupně CD s písničkami (vedl Gott a jeho dětské písničky), zvukové, blikací hračky - dětská TV, mluvící-zpívací pejsek, zrcátko... Hry na schovávanou, říkadla, škádlivky a taky kukuřičné křupky do ruky, síťka na ovoce a zeleninu, lahvička s vodou na hraní i pití :-). ps a dostatek trpělivosti

Výbornou pomůckou pro začátek je odrážedlo, kolem druhého roku je ideální věk-důležité, aby dítě mělo šlapky na zemi. Doporučuji začít hned v přilbě. Na odrážedle děti zvládnou koordinaci pohybu, natrénují rovnováhu a pak to na kole jde rychle a hladce :-)

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací