janaslovancikova: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (0)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (9)

Používám v 90% ekologické čističe a vůbec ekologickou kosmetiku, protože čím víc nás takových bude, tím méně neodbouratelných škodlivin budeme vypouštět do země. Mám mnohem lepší pocit, i když jsou tyto přípravky mnohdy o dost dražší. Co jsem ani jednu neudělala, je otření ovladače na TV a kliky, ty tak jednou za půl roku, ale spíš náhodně, když si všimnu, že jsou upatlané. Budu na to dávat větší pozor. Díky za fajn článek. :)

náušnice, 3. 6. 2017, 11.55

Co nevidět se přihlásí o slovo naše dcera.. termín porodu mám v červenci. Hodně jsem zvažovala, jestli náušničky budeme dávat, protože se mi na holčičkách líbí, ale zároveň mám blízko k čínské medicíně, akupresuře atd. Nakonec jsem si právě pro prostudování informací řekla, že není nijak prokázaný vliv propíchnutí ouška a také že nebudu rozhodně nechávat píchat brzy, ale tak v roce, možná i později, až ouško povyroste a půjde lépe vyznačit bod pro propíchnutí. No a volit budeme nastřelení, je to méně bolestivé, líp se hojí a co vím, tak se ten bod dá trefit přesně, protože je v těch kleštích takové kolečko a vyznačená tečka je vidět. A díky za článek, ujistila jsem se v rozhodnutí. :)

Tak to máte už za chvíli :) Poptala jsem se a znám dvě maminy, co tam rodily a prý krása. A určitě neodmítnou.

V červenci. Kdy Vy? Ještě si po shlédnutí videí chci sehnat PA. Tady na webu je někde prý seznam.. nevíte kde, ještě jsem se úplně nezorientovala. Hodnocení? :)

V bonusu toho říkají s Bárou ještě víc. Na to, jak si soukromí chrání, toho hodně odkryli. Pěkný. A super tečka se zapíjením miminka hahahaha :D

Cena je skvělá. Dole na stránce to hned počítá, jak si zaškrtáváte jednotlivé díly. Platila jsem za všechny 960Kč (sleva vyšla na 800Kč). Kdyby se to kupovalo jednotlivě, tak je to nevýhodné (390+390+390+590). Ale myslím, že i když je někdo třeba na konci těhot, tak se mu porod vyplatí koupit taky. Jsou tam dobrý myšlenky, které platí i později.

Já už skoukla porod třikrát :)

Já jsem se po skouknutí celého dílu porod rozhodla v Rakovníku taky rodit. Primář je úžasnej a to prostředí bude určitě hodně vstřícné. Brzy se tam zajedeme podívat. :-)

Videoprůvodce jsem si koupila a dala komentáře ke všem dílům. Jste super! Díky za to, co děláte.. Má to smysl. J.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací