janacoufalova

Uživatelské jméno:

janacoufalova

Poslední přihlášení:

25. 1. 2019, 18.59

Jméno:

Jana

Příjmení:

Coufalová

Věnuji se péči o vnitřní i vnější ženskou krásu, projektu "Krásná jako maminka" pro maminky a jejich dcery, projektu "Život je krásný" s mou kolegyní Anetou a dalším krásným workshopům, které mi dávají smysl, a díky kterým věřím, že pomohu změnit pohled na krásu. Vím, jak moc důlěžité je najít si čas sama pro sebe. Často si ke mně maminky přichází odpočinout a zastavit se. Mým směrem je i udržitelný životní styl, díky kterému můžeme pomáhat nejen sobě a našim budoucím generacím, ale také planetě jako takové. S láskou pečuji o ženskou i dětskou mysl, srdce, duši i tělo.

Věřím, že má práce je mým posláním. Zároveň cítím, že je mou vášní i velkou láskou. Pomáhám ženám podtrhnout jejich krásu, uvědomit si svou vlastní hodnotu a najít si cestu k pochopení sebe sama. Ženská krása má být hýčkána a opečovávána. A protože je pro mě v péči velmi důležitá kvalita produktů, spolupracuji s lidmi, kteří mají stejnou nebo alespoň podobnou filozofii jako já a zastupují značky, které kladou velký důraz na výrobu a složení v souladu s přírodou.(INLIGHT, MAAT, Whamisa, Honua, Weleda, Little Ondine, Nobilis Tilia, Eco by Sonya, ZUII, PHB, INIKA, Little Ondine, Sienna, .. Krása bez kompromisů. Objevuji kouzlo čistých produktů v péči o pleť, vlasy, tělo, nehty i intimní oblasti. Přáním mým i každé ženy je především zdravá a šťavnatá pleť, která září, a proto si do každodenního života vkládáme rituály hýčkání. Mým rukopisem je svěží, krásný a čistý make-up, který dodá správné sebevědomí a šmrnc. Společně se učíme, jak se nalíčit na různé příležitosti podle toho, jak se cítíme nebo jak bychom se potřebovaly cítit. Objevujeme kouzlo “terapie rtěnkou a lakem na nehty”. Nejprve hledáme sebe sama, svou duši, po čem ona touží a co bychom jí mohly dopřát.
Jako profesionální vizážistka a stylistka pečuji o ženskou krásu. Je toho mnoho, co s ženskou krásou souvisí, co nám dodává radost a pocit, že jsme autentické. Nebojte se vykročit k vnitřní i vnější změně. Budu s láskou stát při Vás.

Telefon:
608532349
E-mail:
withlovesoul@gmail.com
Web:
janacoufalova.cz/
Adresa:

Praha
Česká republika (dle individuální domluvy, Centrum Šestý smysl, Široká 14, Praha 1)

Aktivitu v jednotlivých kategoriích webu najdete vlevo na této stránce.

Děti uživatele: (0)

Uživatel zatím nevložil žádné děti nebo se rozhodl jejich data nezveřejnit.

Alba uživatele: (0)

Uživatel zatím nevložil žádná alba nebo se rozhodl je nezveřejnit.

© 2013 - 2023 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions