ivetkaprochazkova: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (0)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (46)

Zkušenost a AAA auto, 26. 11. 2022, 0.30

Tak neříkám že v AAA nakupuji každý týden, ale něco jsem si s nimi už prožila a nepřijde mně to jako nejhorší služba. Jasně existuje určitě dobrá konkurence, ale co se rychlosti týče, tak jsem měla vybráno do 25 minut. No a kdyby byla ještě taková rychlost jako třeba nabízí https://www.urgentniprepravy.cz expresní přeprava v té službě doručení vozu přes celou republiku, byla bych nadšená.

Čím posílat?, 25. 11. 2022, 23.21

Myslím si že v dnešní urychlené době hraje také velkou roli https://www.urgentniprepravy.cz expresní doprava. Protože když si někdo vymyslí že chce mít nějaký balík pro jednu firmu a nebo snad nedej bože třeba specializovaný stroj přes půlku Evropy na druhé straně do dvou až třech dní, tak se to prostě stihnout musí. A jak na to pak,že?

dovolená Vysočina, 20. 11. 2022, 11.30

Trávit dovolenou s dětmi na Vysočině může být fajn, ale dle mě je tedy lepší s nimi někam vycestovat https://www.daen.cz/pobyty-pro-rodiny-s-detmi. Ony totiž poznají že ten svět není tak hezký všude a může je to do budoucna formovat. To je to, v čem já vidím v zahraniční dovolené velký přínos.

Olejový radiátor, 20. 11. 2022, 11.19

Zkušenost nemám, ale určitě se tady najde nějaká žena která bude vědět, já tě bohužel musím odmítnout. Co ale vím tak je dobré mít v domácnosti třeba i https://www.rolig.cz/ kachlová kamna. My jsme si je pořídili prvně z důvodu hezkého designu a až v té druhé fázi nás zajímala výhřevnost.

Rodinné auto, 20. 11. 2022, 10.58

Také jezdíme se starší Octavii a funguje bez sebemenšího problému. No, toto bych pravda měla psát už v minulém čase protože teď nám tam začíná něco klapat v motoru. Snad nebude potřeba objednávat https://www.cbdily.cz/ díly Škoda. Vím že jich je teď na trhu málo a tedy z ekonomického pohledu by určitě bylo potřeba vytáhnout více prostředků z peněženky.

Zahrada, 19. 11. 2022, 12.08

Tak s tímto ti asi nebudu schopna bohužel poradit. Já vím jenom že když se dělá třeba návrh zahrady https://www.vzeleni.cz , tak je potřeba se domluvit i s partnerem na tom, kde on třeba má představu že bude trávit většinu času. Podle toho se totiž udělají třeba vyvýšeniny a nebo se je také potřeba zamyslet nad polohou bazénu, ovocných stromů.

Co lepšího k obědu?, 31. 10. 2022, 15.30

K obědu jsme tento víkend dělali klasickou koprovou omáčku. Nikdy jsem ji ale předtím nedělala, a tak mně naštěstí pomohl strýček Google. Napsala jsem “koprová omáčka” do vyhledávače a hned asi první nebo druhý odkaz vedl na recept na https://mlsnavarecka.cz/klasicka-koprova-omacka-se-smetanou/. Podle toho jsem uvařila a všem to moc chutnalo, tak se na ten web asi budu vracet častěji.

Toxické bylinné čaje, 31. 10. 2022, 14.41

Já našim dětem už dávám jenom ty čaje z pytlíků. Protože ony hned někam utečou a já tak vařím třeba něco úplně zbytečně. Sehnala jsem i fajný obal. Totiž https://www.firemnikrabicky.cz/krabicky-na-caj/ na internetu jsem objevila krabičky na čaj a když jsem zjistila kolik to stojí, tak jsem hned objednala i větší množství.

Vzhled obyvaku, 31. 10. 2022, 12.49

Koukali jsme se s manželem na nové sedací soupravy na https://www.atan.cz/sedaci-soupravy a musíme uznat, že nás ty ceny velmi mile překvapily. Tak velké sedačky za tak málo peněz? To kdybychom věděli před lety, tak se vůbec nerozmýšlíme a koupíme něco většího rovnou. Tehdy jsme si koupili takový malý čtverec asi za 13 tisíc korun.

No máte pravdu v tom že příroda si s námi někdy opravdu hraje na babu. My se teda v přírodě a venku celkově snažíme trávit co nejvíce času a když už tam jdeme, tak si třeba bereme s sebou i https://www.penepex.cz/kategorie/filtracni-konvice-a-lahve/ filtrační konvici. Přímo nenávidím když někde leží PET lahve u koryta řeky.

© 2013 - 2022 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací