Barbora R.: Diskuze

Nejnovější diskuze vložené uživatelem: (0)

Nejnovější příspěvky vložené uživatelem: (3)

U nás jsou svátky ve znamení návštěv a několika "štědrých večerů". 23. rodinná sešlost u tchána, 24. jsme u mých rodičů, v noci se přesouváme domů, polospící dítě si rozbalí další dárky, 25. k mé babičce a potom přesun 100 km ke tchýni. Vždycky jsem vzteklá, že to nejsou svátky klidu, ale manévry... Balíme, vybalujeme, přesouváme se... Nakonec jsem ale ráda, protože ve finále si to všichni užijeme. Matýsek si užije atmosféru, dárky dostane v dávkách a prarodiče mají radost, že je veselo. Tak zvaž všechna pro a proti, ale pokud se rozhodnete být sami, jistě to pochopí. A co varianta pozvat je k vám?

Pro syna (4 roky) kupujeme nové a poměrně drahé boty. Asi troje jsem již prodala - o boty je poměrně velký zájem. Je ale třeba počítat s tím, že se většinou prodají za zlomek pořizovací ceny, odhadem tak za 1/3 a méně. A rozhodně je dobré ohodnotit stav botiček objektivně a zohlednit v ceně jejich skutečný stav.

Můj syn jí příborem sám asi od roku, ale to proto, že on chce všechno dělat sám (kromě oblékání...). Zkusila bych motivaci příbory s pěknými obrázky a třeba i to, aby krmil on tebe. Ale moc bych netlačila, je ještě malý a nakonec se to naučí.

© 2013 - 2022 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací