Svedl mě dlouholetý kamarád

zobrazeno 1295×

Vložil(a): Anonymní, 15. 8. 2017 9.00

Na dotaz odpovídá Martina Fuchsová Bělecká (Mgr. et Mgr. Martina Fuchsová Bělecká)

Dobrý den,měla bych dotaz.Mám kamaráda,kterého znám už 17let,kdysi jsme spolu krátce chodili,ale teď jsou z nás dobří kamarádi.Minulý týden jsme se sešli po půl roce,je zadaný,a přesto mě svedl.Řekl mi,že je mu se mnou dobře,že to s přítelkyní asi zase stejně dopadne blbě(rozešli se na pár měsíců,ona chtěla dítě,on ne),že jsou spolu asi jen ze zvyku,že ani neví jestli ji miluje.Ale znáte to:mohl mě jen balamutit.Takže moje otázka zní:jak si jeho chování vysvětlujete?Scházíme se jako kamarádi už asi 15let a nikdy k ničemu nedošlo,ani když jsme byli oba nezadaní.Myslíte,že ho ta láska ke mě pořád drží od mládí? Když jsem se ho ptala na to,jak je možné,že se to stalo,když za celou dobu ne,taky to nechápe.Jak si to vysvětlit? Dohodli jsme se na tom,že se to už nebude opakovat.

Sdílejte:   | 
0

Máte dotaz na odborníka z této poradny? Zeptejte se

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Vysvětlení chování Vašeho kamaráda může být spousta- od zamilování po úlet či zpestření volného času. To já ale sama nevím. Možná by stálo za to si s ním otevřeně promluvit, zda od toho něco očekáváte Vy nebo on. Psala jste, že jste si řekli, že se to nebude opakovat, ale zároveň z Vašeho příspěvku trochu cítím, že byste možná chtěla? Asi by bylo fajn sama sobě upřímně odpovědět, zda máte o kamaráda zájem jako o přítele, zda byste s ním chtěla začít nový vztah. Pokud o něj stojíte, tak je na Vás, zda mu to řeknete a budete se o něj snažit. Je to Váš život, Vaše priority...

Anonymní

Anonymní , 15. 8. 2017, 21.10

Děkuji za odpověď. Já právě ani nevím, jestli bych měla zájem, když byl nevěrný své partnerce. Co když by to časem udělal i mě? Na druhou stranu tvrdil, že byl nevěrný poprvé. Možná ani o mě zájem nemá, když souhlasil s tím, že se to už opakovat nebude.

Pro přidání dotazu je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

© 2013 - 2023 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions