Láska

zobrazeno 485×

Vložil(a): Anonymní, 19. 9. 2017 15.18

Na dotaz odpovídá Martina Fuchsová Bělecká (Mgr. et Mgr. Martina Fuchsová Bělecká)

Dobrý den. Chtěla bych se s vámi poradit. Mám stálého přítele a syna. Celkem často se spolu hádáme,třeba i kvůli tomu,že si musí uklidit svoje prádlo,které jsem mu právě složila ze sušáku. Je na mě zlý,říká mi,že doma nic nedělám,že on chodí do práce a že si to mám taky zkusit.Já ho chápu,že chodí do práce,ale přeci tam nechodí jenom kvůli mě. A to,že chci od něj,at si uklidí svoje vlastní prádlo je přeci taky normální.
Často mi vyčítá různé věci,vytáčí mě blbýma poznámkama a pořád mi dokazuje,že jsem špatná a ošklivá.Jsem tlustá,to je pravda,ale není od něj vůbec hezké,že mi to pořád předhazuje. V televizi,když dávají nějaký film nebo seriál,kde jsou polonahý hubený holky,tak úplně nad nima jásá a já si připadám úplně pro něj bezvýznamná a méněcenná
On taky není žádný krasavec,abych pravdu řekla.Mě to strašně ponižuje,uráží a je mi to líto.Chtěla bych být pro něj atraktivní a chtěla bych,aby si mě začal zase vážit jako dřív. Jak to mám udělat ? Musím kvůli tomu zhubnout,aby mě měl zase rád?
Hodně mě to zranuje a já nevím,jak dál...Děkuji za odpověd

Sdílejte:   | 
0

Máte dotaz na odborníka z této poradny? Zeptejte se

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Píšete, že si nerozumíte s partnerem, že dochází často k hádkám. Musí to pro Vás být velmi těžká situace. Důležitá je zde komunikace a očekávání obou partnerů. Je pravděpodobné, že každý máte nějaká nevyřčená očekávání, o kterých ten druhý neví- např. Vy chcete být pro partnera atraktivní, chcete, aby si Vás vážil, očekáváte od něj, aby pomohl s domácími pracemi a zároveň on očekává, že budete domácí práce dělat sama a budete štíhlá, pracující atp. Vše je o komunikaci. Je dobré si tato očekávání sdělit a probrat, která jsou možná a která splnit nelze a kde je možné hledat alternativní řešení. S tímto by vám mohli pomoci v manželské či rodinné poradně. Bývají ve všech větších městech a služba je bezplatná.

Pro přidání dotazu je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

© 2013 - 2023 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions