Kamarád

zobrazeno 678×

Vložil(a): Anonymní, 7. 8. 2017 12.09

Na dotaz odpovídá Martina Fuchsová Bělecká (Mgr. et Mgr. Martina Fuchsová Bělecká)

Dobrý den,mám dotaz ohledně jednoho kamaráda z dětství. Naposled jsme se viděli asi v 10letech,a po skoro 25letech jsme se potkali,tak jsme obnovili kontakty.Psali jsme si pár dní na fb,jak se máme,jak žijeme,srandoval,že jsem byla jeho dětská láska,že si manželku vybíral podle jména( jmenuje se jako já),a že i když ji miluje,tak mu připadá,že jsou spolu jen kvůli dětem,atd...Přitom vypadají jako spokojená rodinka.Lajkoval mi fotky,příspěvky(Pak jsem začala chodit s jeho bratrem,už spolu ale nejsme).Pak ještě občas něco olajkoval,teď už pár měsíců mi nic nelajkuje,ani mi nenapsal k narozeninám,přitom na fb byl ten den pořád.Nevím,co si mám myslet,mohlo se něco stát a být na mě naštvaný nebo to nemusí nic znamenat?Vůbec se teď nepotkáváme,takže nevím,jak by se choval,kdybysme se potkali.Z přátel na fb si mě nevymazal.Děkuji za odpověď.

Sdílejte:   | 
0

Máte dotaz na odborníka z této poradny? Zeptejte se

Dobrý den, moc nerozumím tomu, zda je ve Vašem příspěvku na mne nějaký dotaz. Snad jen, že je časté, když se přátelé jeden druhému ozývají ve vlnách a nemusí to nic znamenat. Vysvětlení je mnoho, nedokážu odpovědět, proč se Vám Váš kamarád tolik neozývá. Zkusila jste se zeptat přímo jeho?

Anonymní

Anonymní , 8. 8. 2017, 8.42

Děkuji za odpověď.Přímo jeho jsem se neptala,nějak nevím, jak bych se ho měla zeptat.Nebo zkusit mu napsat jak se má atd?Taky se bojím toho,co se dozvím.Že je třeba na mě kvůli něčemu naštvaný,a já nevím proč.

Anonymní

Anonymní , 8. 8. 2017, 8.47

Dobrý den,děkuji za odpověď.Přímo jeho jsem se nezeptala,nějak nevím jak.A taky se bojím,že je třeba na mě kvůli něčemu naštvaný,a já nevím proč.Nebo mám zkusit přímo napsat jak se má,atd.?

Myslím, že pokud mu napíšete, jak se má, tak tím nic nezkazíte...

Anonymní

Anonymní , 8. 8. 2017, 14.36

Děkuji za odpověď. Ještě bych se chtěla zeptat,předtím jste psala,že je vysvětlení mnoho,proč je teď takový. Mě napadá jen jedno,že je naštvaný. Jaká další vysvětlení to můžou být?

Myslím, že na důvody se ptáte nesprávného člověka. Měla byste se zeptat jeho, ne mne. Důvodů- jak jsem psala výše- může být mnoho. Myslela jsem například to, že se věnuje rodině, dětem či ženě, že toho může mít hodně v práci, nebo že zkrátka nemá potřebu si s někým denně psát na FB

Anonymní

Anonymní , 8. 8. 2017, 22.40

Vy mi asi nerozumíte. Nejde o to,že si nepíšeme.To nemám potřebu ani já. Ale že mi nelajkuje fotky ani příspěvky vůbec, přitom ještě před pár měsíci skoro pořád. A ani na ty narozeniny mi nenapsal.Jde o ten nenadálý zvrat.

Z toho, co píšete, usuzuji, že Vás mrzí, že Vám kamarád nedává najevo, že o Vás "ví", a že byste ráda, aby si vzpomněl tedy alespoň na narozeniny. Chápu Vás. Jak jsem ale psala, bylo by fajn, kdybyste se svěřila přímo jemu. Třeba Vám vysvětlí, co se děje. Ono vlastně co se může stát nejhoršího, když se mu sama ozvete?

Anonymní

Anonymní , 11. 8. 2017, 10.19

Děkuji,ano máte pravdu.Mrzí mě to hodně.A máte pravdu i v tom,že se vlastně nic hrozného stát nemůže,když mu napíšu.Ale co mu napsat?Jak to podat,že mi je divné to,jak mi nelajkuje už nic?Přijde mi blbé se na to ptát.

Pro přidání dotazu je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů