Nástup do práce po dlouhé době

zobrazeno 524×

Vložil(a): Anonymní, 6. 5. 2017 23.12

Na dotaz odpovídá Kamila Sýkorová (Mgr. Kamila Sýkorová)

Dobrý den, po delší době strávené doma s dětmi, mě čeká nástup do práce. Samozřejmě mi přijde, že jsem úplně "mimo". A co jsem se před dětmi naučila je pryč. Máte tipy od čeho se odrazit, jak pomoct svému sebevědomí? Na nějaké kurzy bohužel není čas.

Sdílejte:   | 
3

Máte dotaz na odborníka z této poradny? Zeptejte se

Mgr. Kamila Sýkorová , 9. 5. 2017, 7.46

Dobrý den, z Vašeho dotazu jsem pochopila, že se budete brzy vracet do práce, zřejmě po RD, a máte z návratu obavy. Nevím, o jakou pracovní pozici se má jednat, ale pokud Vám přeci jen do návratu nějaký čas ještě zbývá, můžete se zkusit se zaměstnavatelem dohodnout např. na nějaké práci z domu, nebo si udělat čas na nějaké samostudium, ověřit si, zda není v oboru něco nového (k tomu Vám poslouží internet, nemusíte na žádné kurzy), také může pomoci kontakt s kolegy/kolegyněmi tak, abyste se do toho zase rychle vpravila. Také by bylo dobré naladit se na pracovní proces, ale i režim - pomalu na to připravovat děti tak, aby Váš nástup do práce proběhl pokud možno hladce i pro ně. Přeji Vám mnoho úspěchů!

Pro přidání dotazu je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

© 2013 - 2020 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací