Hledám práci z domova

sledováno 1× zobrazeno 521×

Vložil(a): dadinkamaminka, 8. 4. 2017 16.06

Na dotaz odpovídá Kamila Sýkorová (Mgr. Kamila Sýkorová)

Dobrý den.Chtěla bych se zeptat,zdali se dá vůbec sehnat práce z domova? Např.plnění obálek atd.. Slyšela jsem,že jsou to všechno podvody,tak se obracím na vás.Co si o tom myslíte ? Malý půjde v září do školky,takže bych potřebovala nějaký přivýdělek. Pak v tom září bych si chtěla najít nějako ubrigádu na pár hodin denně,trpim panickou poruchou,takže nevím,jestli bých to déle vůbec zvládla. Zajímá mě,jaký na to máte názor a popř.zda byste mi neporadila,kde takovou práci hledat ? Děkuji za odpověd a přeji pěkný den.

Sdílejte:   | 
0

Máte dotaz na odborníka z této poradny? Zeptejte se

Mgr. Kamila Sýkorová , 11. 4. 2017, 12.08

Dobrý den, pokud se mne ptáte na možnosti přivýdělku, bohužel Vám v tomto pomoci nemohu. Pokud máte nějaké omezení, pro které nemůžete vykonávat práci na plný úvazek, nezbývá než se různými způsoby poptávat po práci na úvazek nižší (není jen poloviční), nebo vyloženě na práci z domu. A to buď sledováním inzerátů na internetu, na úřadu práce, v novinách, nebo si můžete inzerát podat sama. Ohledně zprostředkování práce Vám mohou základní informace předat právě na úřadu práce, můžete pouvažovat také třeba o rekvalifikaci. Vždy je dobré si se zaměstnavatelem sepsat buď pracovní smlouvu, nebo dohodu o provedení práce (DPP) či dohodu o pracovní činnosti (DPČ). U dohod je pak dobré si pohlídat, zda zaměstnavateli vznikne právo za Vás hradit zdravotní a sociální pojištění. Pokud s Vámi zaměstnavatel nebude chtít nic sepsat, pak to rozhodně není dobrý signál a měla byste se poohlédnout jinde. V dnešní době internetu a soc. sítí je možno sledovat nejrůznější diskuze nebo recenze na danou práci a zaměstnavatele - může to být dobrá pomůcka pro rozhodnutí se, zda na určitou práci kývnout. Přeji Vám mnoho úspěchů při řešení Vaší situace!

Pro přidání dotazu je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

© 2013 - 2020 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací