Homeopatika vhodná na zánět středního ucha?

sledováno 1× zobrazeno 7006×

Vložil(a): Alexandra, 16. 3. 2015 22.16

Na dotaz odpovídá Petra Blechová (altere)

Dobrý den, dcera (2,5 roku) mívá v tomto zimním období často rýmu a pak si stěžuje na bolest ouška. Vždycky raději hned jedeme na ušní, abych něco nezanedbala a ouško jí neprasklo (jednou se to už stalo a to si dcera postěžovala na bolest jen jednou a nijak moc výrazně, tak mám z toho obavu). Krom toho jednoho samovolného prasknutí jí ouško nikdy nepíchali. Zajímalo by mě, zda byste mi doporučila nějaká Homeopatika vhodná pro zánět středního ucha? Vždy s rýmou hned nasadím Coryzalii. Díky

Sdílejte:   | 
2

Máte dotaz na odborníka z této poradny? Zeptejte se

altere , 17. 3. 2015, 8.30

Dobrý den, na záněty středouší je hned několik léků. Dřív než bych nasadila homeopatii, tak je dobré mít doma bylinné kapičky Audiron (jedna kapka do ouška), zabírají úžasně rychle a jsou dobré i při opakované rýmě. Dáte pár kapek do vincentky a každý den prostříknete nosánek. Záleží na tom jaká je rýma. Při vodnatých výtocích z nosu i uší je dobré Kali muriaticum. Pokud jsou výtoky voskové konzistence a žluté, dítě je plačtivé a umazlené - Pulsatila. Dítě se vzteká protože neovládá svoji bolest, volá a zároveň odhání matku - Chamomilla. Zánět spojený s vysokými horečkami - Belladona.

Alexandra , 17. 3. 2015, 12.09

Moc díky za rychlou odpověď. Audiron doma máme a do ouška kapu.. do nosu je to dobrý tip, snad se dcera nechá

altere , 17. 3. 2015, 13.55

nosánek buď vytírat namočenou vatovou tyčinkou v Audironu, nebo do té Vincentky, nebo do jedlého oleje. Samotné by to dítě pálilo na sliznicích. Dobrý je i při angínách na potírání čepů.

Alexandra , 17. 3. 2015, 14.13

Dobře. Díky

Pro přidání dotazu je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů