Pomoc v šestinedělí

zobrazeno 2330×

Vložil(a): V007A, 7. 7. 2018 11.26

Mamky,taková anketní otázka... Pomáhaly vám vaše mamky v šestinedělí s něčím? Ne že bych chtěla svoji mamku nějak zapřáhnout - o to nejde. Jen mi přijde divný,že přijede,malý třeba spí dvě hodiny a ona čeká než se vyspí a ani se nezeptá,jestli něco nepotrebujeme pomoct. S předchozím dítkem nám nabízela,že bude žehlit plenky,ale že s naší žehličkou žehlit nebude,tak jsme koupili novou a když jsem řekla,že máme novou žehličku,že by mi mohla vyzehlit plenky,tak se osivala,že má dost žehlení z domu. Až mě to mrzí. A manžel má taky narážky,protože zas jeho máma by pomáhala pořád a mě už to nebaví od něj poslouchat.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 6. 2. 2024, 5.50

S prvním mi pomáhaly, nevěděla jsem pořádně co a jak, hormony mi lítaly jak na horský dráze, takže jsem byla ráda za pomoc. Manžel byl se mnou 14 dní doma, tak ten taky fungoval na 100%. Bez nich bych to nedokázala. U druhého porodu už jsem sice věděla, co a jak, ale zase jsem pak byla hodně poraněná, takže jsem taky ocenila pomoc . Když se všechno zahojilo, tak jsem ještě byla na labiolastice, kterou jsem si našla tady https://www.labioplastika-praha.cz/ , aby mě dali do pořádku. Nedokázala jsem si totiž představit, že bych měla znovu sexuálně žít.

Romanka40, 5. 11. 2019, 15.06

Me obcas dovezla jidlo, at nemusim varit ale jinak pomoc nevyzaduji a nechci. Drevo me stejne nenadela, neroztopi v krbu. Me spise pomaha, ze se venuje starsi a ja si muzu podelat. A vzdy jsou u nas max 2hod.

Lauris, 3. 9. 2019, 11.22

My máme obě babičky na prd, po porodu jsem měla velké poporodní poranění, které bych bez gelů z dubové kůry a různých věci nerozchodila a do toho dva psy v treningu. Nepomohla mi ani jedna a manžel od rána do večera v práci. Top... Ještě, že malá byla zlatá.

Ivana.78, 15. 3. 2019, 23.02

Ano pomáhala a stále pomáhá.

WeruskaSK

WeruskaSK, 30. 7. 2018, 16.56

ani nie a to som bola po cisarskom 2x takze sme to museli zvladnut cele sami

MartaZa, 27. 7. 2018, 13.15

To je velká škoda, že některé babičky, zapomínají, že byly taky po porodu unavené... Mě naštěstí mamka hodně pomáhala, u prvního dítěte opravdu pomáhala s žehlením a u druhého pomáhala tak, hlídala starší dítko, což byla taky velká pomoc.

Nikoll, 21. 7. 2018, 20.02

Jen manžel, tím že koupal malou ve vaničce což po císaři nebyla sranda, ale jinak sme to kopali sami. Ale je fakt, že já třeba mamce nebo tchánovi řikala že malá spí, ať nechodí, neměla jsem náladu, aby mi tam dvě hodiny seděli a koukali, ale když tam mamka byla a malá usla, vždy se zeptala jestli mi má uklidit/uvařit/vyprat nebo tak, a když nic tak šla domů

slavuska

slavuska, 15. 7. 2018, 22.44

ne, nepomáhal mi nikdo

editak, 11. 7. 2018, 7.25

šestinedělí s prvním jsem zvládla sama, s druhým tu byla od porodu a moc mi pomáhala, ve všem, byla tu 14 dní.

Misska20, 9. 7. 2018, 21.17

Moje máma dojela cca asi po týdnu když jsem došla domů z porodnice, byla u nás tři dny. Vlastně mi s ničím nepomáhala, vařila jsem já nebo přítel, s uklidem, žehlením nepomohla, ale vsechno jsme zvladali s pritelem sami..ted jsem znovu tehotna a rozhodne uz nebudu chtit aby nekdo jezdil, abych musela obskakovat ještě někoho jinyho

V007A, 10. 7. 2018, 7.10

To se ještě nechala obsluhovat 3 dny? To teda ziram,to by mi bylo hloupý.

Misska20, 10. 7. 2018, 7.21

tak brala to tak, že prostě přijela na navštěvu...ted jsem tam byla 10 dni, myslela jsem že mi aspon trochu pomuze se synem, ze ho vezme ven na prochazku nebo cokoliv, abych si mohla odpocinout kdyz jsem tehotna a misto toho mi rekla, ze ho bude hlidat az bude vic vychovanej a bude poslouchat (synovi jsou 2,5 roku a je uplne normalni, jen ma ted obdobi kdy nechce moc jist) takze po techto zkusenostech, uz se spoleham radeji opravdu jen na sebe )

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů