Kam se pise kdo mi doporucil web promaminky.cz?

sledováno 1× zobrazeno 683×

Vložil(a): strihavkap, 31. 3. 2016 23.20

Kam se pise kdo mi doporucil web promaminky.cz?? Aby ten clovek dostal deset pampelisek. Nemuzu na to nikde najit vokynko. A kolik pampelisek a za co dostavate?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 30. 12. 2017, 7.20

vyskočí na dotyčného okénko, které musí vyplnit

Fuga

Fuga, 3. 12. 2016, 18.28

při registraci

Bellissima, 26. 6. 2016, 0.43

TAK TAHLE OTÁZKA MĚ TAKÉ TRÁPÍ. - Abych dostala deset pampelišek . Ptala jsem se už spousty maminek, ale nikdo mě to nedokázal říct.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 3. 4. 2016, 22.03

Při registraci ...

strihavkap

strihavkap, 13. 4. 2016, 21.56

Dekuji za rady. Asi mam nejaky problemy s prohlizecem, nebo to ted uz nejde. Poprosila jsem kamaradku at se registruje a nic takoveho se nikde neobjevi, zadny policko kam by sla napsat ma adresa nebo jmeno. Do emailu vam taky nic nedojde. Ani tady na webu neradi jak to udelat. Taky by mne teda zajimalo, jestli ma nekdo z vas treba 100 pampelisek ci co to je. Mne zadny nepribejvaj a kamaradce taky ne. Tesili jsme se na ty odmeny a kde nic tu nic. Pribylo mne par pampelisek ani nevim za co cili tezko muzu si dopredu vypocitat esli by mne stalo za to tady prispivat do diskuzi nebo psat nejaky clanky, kdyz z toho nic nekapne.

Alexandra, 23. 5. 2016, 11.45

Dobrý den, když se kamarádka zaregistruje, vyskočí jí při prvním přihlášení okno, kam Vás napíše. Omlouvám se, že mi uniklo tohle diskuzní vlákno.. snazší je napsat přes kontaktní formulář, když se nedozvíte odpověď tady od maminek. Každopádně vidím, že už máte nasbíraných přes 170 pampelišek a maminky, které jste doporučila, máte u sebe vedené... takže jste na to přišla K tomu sbírání pampelišek.. nemáme záměrně nikde uvedeno, kolik pampelišek je za co, protože tu chceme maminky, které chtějí sdílet své zkušenosti s mateřstvím s ostatními a ne pouze účelově sbíraz body. Dívám se na Vaši aktivitu.. sice pampelišky sbíráte, ale v převážné většině jsou za komentáře k receptům, což je sice fajn, že Vám chutná, ale když byste byla trochu víc proaktivní a vkládala svůj vlastní obsah - více se rozepsala, dávala nám názory na články, podělila se v diskuzích s maminkami o své názory, napsala nějaký svůj příběh, vložila nějaký návod do kreativní dílny, nebo přidala třeba nějaký svůj vlastní recept..... získala byste pampelišek více a my budeme s přínosností Vaší aktivity spokojenější

Zuzka Čtvrtečková, 1. 4. 2016, 13.32

přesně jak píšou ostatní, jen bacha, aby maminka byla pak aktivní

Marusk

Marusk, 17. 9. 2017, 21.38

A jak dlouho ma byt aktivni? A jak moc pampelisek ma ona sama ziskat? Nestrhava se to nejak zpetne?

jitkamety

jitkamety, 1. 4. 2016, 13.05

ano,pri registraci se vam ukaze okynko kde se to napise

Minnie, 1. 4. 2016, 11.31

Ano, při registraci, teď už to myslím asi zpětně nepůjde...

ppetaa27, 1. 4. 2016, 8.22

Myslim, ze se to dava pri registraci. A je za to 10 pampelisek.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů