Strach ze psů

zobrazeno 1453×

Vložil(a): luciusmius, 16. 6. 2016 7.45

Ahoj maminky prosím o radu jsem už nešťastná nevím, jak si poradit. Než se dcera narodila, milovala jsem psy. U rodičů jsem měla dvě fenky (naši bydlí v domě já v bytě, v domě je jim líp). Z jednou z nich jsem plánovala agillty. Nebála jsem se ani cizích psů. Za plotem jsem je obdivovala jak jsou krásní.... Ale pak se nám narodila dcera a já za začala mít strach ze psů. Samozřejmě ne z našich holek, ale jak jdeme po ulici a my potkáme většího psa vyděsím se a čekám kdy na mě skočí a pokouše mě. Došlo to tak daleko, že když na nás začne štěkat nějaký velký pes za plotem jdu na druhou stranu chodníku. Prosím poraďte co s tím. Okolí ze mě začíná mít srandu. Připadám si trapně. Setkali jste se nkdy z něčím podobným prosím poraďte co s tím Děkuji za odpovědi

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 8. 12. 2017, 13.37

to je podvědomí, máte strach, že něco udělají dcerce

vendy.z, 16. 7. 2016, 22.09

Řekla bych také, že je to dočasné...vypadá to na hormony

Jana82

Jana82, 17. 6. 2016, 8.10

Určitě se to časem poddá a nebudete mít takový strach ze psů. Já nemusím bojová plemena. A ostatní lidi bych už vůbec neřešila, však každý z nás má z něčeho strach.

Jana82

Jana82, 17. 6. 2016, 8.10

Určitě se to časem poddá a nebudete mít takový strach ze psů. Já nemusím bojová plemena. A ostatní lidi bych už vůbec neřešila, však každý z nás má z něčeho strach.

benca, 16. 6. 2016, 20.28

ja sa bojim len velkych

ppetaa27, 16. 6. 2016, 18.42

Taky si myslim, ze se ve vas jen probudil ochranarsky pud okoli si nevsimejte. Urcite nejste jedina

kamca80, 16. 6. 2016, 15.47

Já mám strach ze psů od malička. Vždycky sem měla prostě smůlu asi na psy. Jako malé se mi několikrát stalo, že jsem byla venku s děckama a najednou se odněkud vyřítil pes a z těch hafo dětí, si vždycky vybral jenom mě. Prostě na mě hupnul, naštěstí mě nikdy žádný nepokousal, měly vždy košík, ale dostala jsem i tím košíkem párkrát pěkně po hlavě. Takže dneska když někdy vidím psa bez vodítka, jsem strachy bez sebe, kor když mám sebou ještě děti.

dasza, 16. 6. 2016, 12.10

Ja mam panickou hruzu ze psu a kricim jen ho videt na metry daleko...neresim to.proste nikdy psa nebudu mit rada.a okoli me muze polibit;))) btw.dcera ma fobii ze vsech zvirat vc mouchy mravencu atd.

luciusmius, 16. 6. 2016, 10.42

taky jsem si myslela zze to je precitlivelost po orodu ale dceri bude rok je mozne ze by to trvalo tak dlouho

Minnie, 16. 6. 2016, 10.19

Taky mi psi co znám nevadí, ale z cizích mám respekt. A nejhorší je mega pes nebo bojové plemeno bez vodítka, a majitel v nedohlednu. Jednou jeden pitbull v lese na nás běžel... Já byla pos... Až za ušima. Dcera rok a půl, ve sporťáku. Přítel ji hned vyzvedl do výšky a byl připraven psa odkopnout a bylo by mu jedno kdyby ho zabil, ač má psy rád, nenechá sebe nebo nás pokousat. Naštěstí si nás nevšímal a běžel dál. Ale ten pocit, ten strach... Brrr... Už nikdy to nechci zažít

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů