Průběh porodu druhého dítěte

sledováno 1× zobrazeno 3402×

Vložil(a): Alexandra, 6. 10. 2014 21.20

Ahoj maminky, čekám druhé miminko a slyšela jsem, že druhý porod bývá rychlejší a celkově "příjemnější", než ten první. Jakou máte zkušenost?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

porsche, 24. 6. 2017, 13.37

Neverila sem tomu ale druhy porod byl opravdu rychly,prijeli jsme do porodnice v 22.45 a v 23.11 byl maly na svete.Asistentka mi tocila ozvy a ja ji rikam ze uz asi rodim a ona to rozdychejte jsou to jen stahy,no a po kontrole mi povida honem zavolam z chodby tatinka a sestre rika rychle doktora uz vidim hlavicku.Poplatek za tatinka u porodu ani nechteli,pry co chcete platit vzdyt ste si dite odrodili sami

Mygara

Mygara, 20. 4. 2017, 11.29

já ho měla rychlejší, ale bohužel nedobrovolně, protože malý se narodil v 32. týdnu a jak byl menší, tak šel opravdu snadněji

misalla, 11. 2. 2017, 10.02

U mě byl tedy druhý porod náročnější, ale možná to bylo tím, že první jsem měla urychlovaný oxytocinem( od podání to šlo strašně rychle a malej byl na dvě zatlačení venku). Když to srovnám, tak druhý byl sice rychlejší, ale bolestivější. Myslím, že každý porod je jiný a záleží na mnoha okolnostech. Hlavní je snažit se být v psychické pohodě a věřit svému tělu, reagovat na jeho signály a pak to jde určitě mnohem snáz.

k.o.r.i.n.e.k, 12. 12. 2016, 14.52

Zajímalo by mě jestli nakonec byl rychlejší a příjemnější, jednou chci druhé miminko a pořád doufám, že to tak bude

rennfri, 7. 12. 2016, 20.55

je v tom určitě rozdíl, nemáte od sebe ani od okolí nereálná očekávání, víte zhruba co se bude dít a to hraje (aspoň u mě) dost velkou roli na psychice; zároveň po zkušenostech z prvního porodu můžete lépe vyhodnotit výběr porodnice a toho co považujete za podstatné a to taky může pomoct

Leňulka, 1. 12. 2016, 7.30

Prý je to jednoduší no, nemohu soudit. Já první porod od začátku bolestí za 2,5hod. hotovo tak abych to u druhého stihla do porodky kamarádka první porod 3,5hod. druhý porodila v sanitce po cestě a třetí na wc v nemocnici, kde ležela už měsíc předem

k.o.r.i.n.e.k, 12. 12. 2016, 14.53

V sanitce a na wc bych tedy rodit nechtěla -)

Leňulka, 12. 12. 2016, 19.38

no co už když to byl takový fofr ještě, že při tom posledním ležela v nemocnici radši měsíc dopředu

k.o.r.i.n.e.k, 12. 12. 2016, 20.20

To jo, to bych si šla radši také preventivně lehnout

V007A, 19. 11. 2016, 21.16

Taky by mě zajímalo.

Fuga

Fuga, 17. 11. 2016, 15.06

nemůžu hodnoti, protože druhý čertík šel SC,protože byl koncem pánevním.

Safia, 13. 10. 2016, 10.01

No, tak pro mě byl druhý porod o hodně bolestivější než první. První se rozběhl sám, ale druhý jsem měla vyvolávaný a malému se moc ven nechtělo. Až když mi nakonec píchli vodu, tak to šlo šupem. Ale je fakt, že po druhém porodu jsem byla celkem v pohodě, po prvním jsem nemohla ani sedět, šitá jsem byla u obou.

Lusesita25, 11. 10. 2016, 6.46

No rozhodne jsem na to zvedava.

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací