Dotepání pupečníku

sledováno 1× zobrazeno 2014×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 26. 12. 2015 23.13

Maminky, zažily jste dotepání pupečníku po porodu? Jaké to bylo? Mohly jste mít po čas dotepání miminko na břiše nebo bylo v úrovni placenty? Jak dlouho dotepání trvalo a šly byste do toho znovu? :-)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Romanka40, 22. 10. 2019, 20.15

Mela jsem u obou dcer. I pri siti jsem ji mela na hrudi na sobe jsem je mela cca 2hod. Prvni dceru pak odnesli a donesli ji okoupanou. Druhou dceru jsem odmitla nechat koupat. Koupala jsem ji az tyden po porodu sama doma

Ivana.78, 15. 3. 2019, 23.41

Mě se nikdo neptal a dceru hned po porodu odnesli a přinesli mi ji ukázat až umytou na pár minut.

Mygara

Mygara, 16. 1. 2018, 19.27

já jsem to nezažila, v době, kdy jsem rodila, se o této alternativě ani neuvažovalo

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 12. 12. 2016, 22.52

Ani mě to nenapadlo, byla jsem ráda, že už je konečně konec

Fuga

Fuga, 29. 11. 2016, 17.00

já jsem ani o tom neuvažovala, protože jsem někde vyčetla, že může dojít k mírnému odkrvení miminka, tak jsem radši zvolila konzervativní přístup

Lusesita25, 10. 10. 2016, 23.19

Bohuzel jsem nezažila, ale doufam ze se nam to třeba s dalsim ditetem podari zazit.

Kamila Pecharová, 5. 2. 2016, 6.18

Nikdo zatím do diskuze nepřispěl, tak začnu já, protože jsem si to před pár dny nakonec prožila neměla jsem vyhraněný názor, zda dotepání chci nebo ne, přesto když se mne po porodu zeptali, zda chci, řekla jsem ano a jsem za to ráda! Byl to krásný pocit a pohled, jak mezi mnou a miminkem ještě probíhá ono spojení.. Poté manžel přestřihl šňůru a teprve poté jsem dostala syna na břicho doporučuji

Alexandra, 5. 2. 2016, 6.46

Kamilo, gratuluju k miminku a jeho krásnému příchodu na svět mezi nás Pokud ještě budu někdy rodit, tak budu chtít určitě... Druhou dcerku jsem musela nakonec po 17ti hodinách kontrakcí a snažení se o přirozený porod (byla otočená na poslední chvíli hlavičkou nahoru) porodit císařem, tak mě mrzí, že jsme si nemohly tohle společně užít a prožít. Mějte se moc hezky a užívejte si společné první dny a týdny a měsíce a roky a .... Ať je vám spolu moc dobře. S.

slavinas

slavinas, 23. 6. 2016, 0.05

Dcéru som dostala na brucho hneď po pôrode,asistentka nechala dotepat pupečník a až potom ho prestrihla.Celú dobu som mala dcérku na bruchu a hladila som ju,bolo to super.Pri prechádzajúcich pôrodoch mi deti na brucho nedali a ani nenechali dotepat pupočník.Takže teraz som si to naozaj vychutnala a užila!!

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů