Tak je to tady! VIDEOPRŮVODCE je na světě!

sledováno 1× zobrazeno 3137×

Vložil(a): Alexandra, 22. 2. 2017 22.50

Uffff. takže je to tady. 3/4 roku usilovné práce a právě TEĎ jsme zveřejnily novou kategorii webu. Natočili jsme pro vás sérii videí, ve kterých dáváme velký důraz na kvalitu a hodnotu informací. Natáčeli s námi velmi uznávaní odborníci z řad lékařů, dul, porodních asistentek, homeopatů a také maminky, které otevřeně mluví o svých konkrétních zkušenostech. Jednou z maminek, které se zúčastnily debaty o porodu, je i moje ségra (Barbora Poláková). Nám všem jde o jednu společnou věc - abychom šířili mezi maminky pozitivní přístup k těhotenství, porodu i době po porodu. Abyste si naplno uvědomily, že máte svůj porod (ať už je první, druhý nebo třeba pátý) ve velké míře ve svých rukou a hodně žáleží, jak se k němu postavíte, jaká atmosféra vás bude obklopovat, koho si k porodu vezmete a jaké místo pro svůj porod si zvolíte. A věřte, že porod může být opravdu krásný, pokud budete dobře připraveny. Období těhotenství nevnímáme jako čekání na porod. Považujeme ho za začátek nové role ženy. Ty jedinečné chvíle, kdy miminko přichází na svět a začíná se rozkoukávat všemi svými smysly, ovlivňují spoustu dalších aspektů jeho života, včetně vazby se svou maminkou i tatínkem, nástup laktace, odolnost imunitního systému dítěte atd. Podívejte se na 30ti minutovou ukázku z celkové délky víc než 7 hodin. Tak ať se líbí! :)

Sdílejte:   | 
5

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

jitkamety

jitkamety, 26. 2. 2017, 10.03

Skvela prace! Moc si cenim vasich super napadu a vseho

Alexandra, 26. 2. 2017, 12.46

Diky Budeme rády za šíření...

janaslovancikova, 25. 2. 2017, 10.04

Videoprůvodce jsem si koupila a dala komentáře ke všem dílům. Jste super! Díky za to, co děláte.. Má to smysl. J.

Jarka mmm, 23. 2. 2017, 20.54

To ochutnavkovy video je opravdu MOC příjemné ,koupi určitě zvážím . A teda musím říct,že mě strašně moc nahlodalo a hodně uvažuji o porodu v Rakovníku,ikdyz jsem původně chtěla rodit tam,kde minule (ale sc a personál mě právě moc nenadchnul). Tak už to studuju . Za to velké díky...!

Alexandra, 23. 2. 2017, 21.04

Zajedte se tam podivat. Je tam klid. Pri nataceni medailonku prim. Polacka jsme tam nejaky cas trávili a fakt pohoda. Jestli jeste budu nekdy rodit, tak tam 😉 Videla jste jeho medailonek? Názory?

Jarka mmm, 23. 2. 2017, 21.20

Ano . A cestu máme asi 30 vs 10 minut do té minulé porodnice,takže zanedbatelný rozdíl . Určitě se tam zajedeme podívat .

Alexandra, 23. 2. 2017, 21.47

V díle o Porodu je bonus s Jitkou prave z Rakovnika... Je to kartičce i v tom závěru ochutnávky.

Týna

Týna, 24. 2. 2017, 0.42

Ty jo, ten Poláček z Rakovníka je fakt sympaťák a Kačer gynekolog. I ta dula a por.as. Skoukla jsem teď díl těhotenství a kousek porodu a je to super. Myslela jsem si, že toho "nového" zase tak moc nebude, ale celá ta nálada je taková pohodová, ale přitom mluví všichni k věci, jasně. Hodně i takových zásadních názorů.. dobrý. Těším se na pokračování zítra. Dobrou

zuzholub, 24. 2. 2017, 10.35

Dobrý den. Přesně tak. Já jsem zatím viděla těhotenství a protože jsem poprvé těhotná a sestra mě dost straší svýma zkušenostma, nechci se nechat. Jsem optimista a strašně se na miminko a vlastně i na porod těším. Video bylo uklidňující a dalo mi víru v sebe. Přidala jsem názor i rovnou k videu.

janaslovancikova, 25. 2. 2017, 10.05

Já jsem se po skouknutí celého dílu porod rozhodla v Rakovníku taky rodit. Primář je úžasnej a to prostředí bude určitě hodně vstřícné. Brzy se tam zajedeme podívat.

Jarka mmm, 25. 2. 2017, 10.07

My taky . Kdy máte termín?

janaslovancikova, 25. 2. 2017, 10.14

V červenci. Kdy Vy? Ještě si po shlédnutí videí chci sehnat PA. Tady na webu je někde prý seznam.. nevíte kde, ještě jsem se úplně nezorientovala. Hodnocení?

Jarka mmm, 25. 2. 2017, 10.34

Já už v dubnu ,takže si nic moc zařizovat nestíhám,resp.zvyknout si na někoho. Takže si vyberu jednu přímo z Rakovníka. Pokud tu je seznam,tak asi v "užitečných informacích", určitě tam budou duly. No,musím se zaregistrovat co nejdřív,snad s tím nebude problém ,píšou,že snad ještě nikoho neodmitli....

Alexandra, 25. 2. 2017, 10.41

Nove mame duly a PA c Hodnoceni služeb / http://www.promaminky.cz/sluzby/duly-a-porodni-asistentky-167 😊

janaslovancikova, 26. 2. 2017, 7.58

Tak to máte už za chvíli Poptala jsem se a znám dvě maminy, co tam rodily a prý krása. A určitě neodmítnou.

Aliisha

Aliisha, 23. 2. 2017, 20.45

Teda super. Vy jste neuvěřitelné. Klobouk dolů!!!

Alexandra, 23. 2. 2017, 21.05

😊🌸

cervena, 23. 2. 2017, 16.14

A když se to bude zakoupi dá se na něj koukat opakovaně nebo je tam limit?

Alexandra, 23. 2. 2017, 16.17

Donekonečna 😊

cervena, 23. 2. 2017, 16.19

Tak to je fajn pokud někdo z okolí tohle téma potřebovat tak mu dám info

janaslovancikova, 25. 2. 2017, 10.06

Já už skoukla porod třikrát

Týna

Týna, 23. 2. 2017, 15.39

Tak koupeno. Prvni porod nebyl nic moc a je urcite co zlepšovat. Věřím vam, jsem tady uz docela dlouho, tak oželím predporodni kurz a koupila jsem vsechny 4 kousky. Uz se teším na vecer, az si k tomu sednu.

Alexandra, 23. 2. 2017, 16.20

Bezva, diky!! Tak dejte pak maminkam vedet své dojmy. Věřím, že Vás nezklameme. ❤️

cervena, 23. 2. 2017, 14.27

Plánujete i jiná videa s jinou tématikou?

Alexandra, 23. 2. 2017, 14.42

Pokud si je budete přát.... 😉

cervena, 23. 2. 2017, 16.13

Rodit už nebudu ale něco ve stylu nevychovy by se hodilo

Jarka mmm, 23. 2. 2017, 13.03

Večer se ráda mrknu . Je super,že pořád něco vymyslite aco zlepsujete .

Mygara

Mygara, 23. 2. 2017, 13.00

je to hezké, taky jsem si všimla změny .-) Ještě mě napadá možnost, co kdyby šlo "koupit" videa za pampelišky ve VP?

Alexandra, 23. 2. 2017, 13.26

Nejste první, koho to napadlo.. ale napíšu to tak, jak to je, protože to tady máme fér všechno. Uživit provoz tohoto webu z financí od partnerů, když si sem často "nepustíme" některé z těch, s jejichž filosofií nesouhlasíme, není snadné. Máme co těhotným ženám nabídnout, v těch videích je opravdu hodně hodně moc zásadních informací a na přípravě celého toho videoprůvodce jsme makaly strašně dlouho, řešily, koho tam vlastně chceme, kdo má myšlenkové pochody a cítění stejné jako mya kdo má opravdové zkušenosti a vstřícný přístup k těhotným ženám a porodu, natočila se spousta materiálu a jen jeho zpracování stálo taky celkem balík. My vám strašně rády dáváme dárky, ale potřebujeme taky nějaké příjmy. Proto do VP videa nedáme. Věříme, že si nastávající, nebo i stávající maminky tu hodnotu informací, které jsme pro ně daly dohromady, uvědomí a budou o ně stát, koupí je. Máme dobře nastavený motivační systém, kdy při koupi dvou videí je sleva 25%, 3 videa 35 a 4 videa s 45% slevou.. V těhotenství spousta žen utratí nesmyslné peníze za zbytečosti. Toto zbytečná investice není. Naopak. Když bude mít žena informace a celkově ten náš pohled včas, může si ušetřit spousty zklamání, komplikací, průběh porodu jaký nechce, proplakané šestinedělí, nekojení atd. atd. Snad nás pochopíte, že to není nějaké "ždímání" peněz z maminek. Děkuju S.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 23. 2. 2017, 11.58

Zajímalo by mě, když si někdo koupí jedno video a pak se za nějaký čas rozhodne pro další, platí na to ta sleva nebo to musí být naráz?

Katka

Katka, 23. 2. 2017, 12.41

sleva je zmíněná kde?

Alexandra, 23. 2. 2017, 12.48

Nevidíte hned? 😳

Katka

Katka, 23. 2. 2017, 12.50

Teď se dívám znova a ta modrá barva asi není nešťastnější, vůbec to moji pozornost nezaujalo Možná bych tam dala i slovo SLEVA místo zvýhodněná cena, na to už mám selektivní vidění.

Alexandra, 23. 2. 2017, 12.55

Dobrej tip. Přepíšeme. Díky

Alexandra, 23. 2. 2017, 12.48

Zatim ne. Ono to zvýhodnění pri koupi vic videi najednou je tak vysoké, ze se vyplatí to koupit rovnou. Uvidime, jak to pujde takhle.. Kdyz koupíte dva díly, dáte za ne skoro to samé jako za vsechny 4 (+bonus)

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 23. 2. 2017, 12.57

Tak to jsem si nevšimla že to až takto vyjde 😉

janaslovancikova, 25. 2. 2017, 10.09

Cena je skvělá. Dole na stránce to hned počítá, jak si zaškrtáváte jednotlivé díly. Platila jsem za všechny 960Kč (sleva vyšla na 800Kč). Kdyby se to kupovalo jednotlivě, tak je to nevýhodné (390+390+390+590). Ale myslím, že i když je někdo třeba na konci těhot, tak se mu porod vyplatí koupit taky. Jsou tam dobrý myšlenky, které platí i později.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů