Nejde o označení BIO, EKO atd., jde o životní styl

zobrazeno 986×

Vložil(a): Alexandra, 13. 6. 2017 7.46

Taky máte ten pocit, že se v současné době slova zdravě, ekologicky nebo bio používají neustále a to mnohdy i v nesmyslném kontextu? Vůbec se nedivím, že toho už mají někteří lidé plné zuby. Já si myslím, že vůbec nejde o ta slova, ale o smysl a význam. Je dobré se zamyslet nad tím, co děláme pro zdraví sebe a svých dětí. Jak to máte vy? My se snažíme se zdravě stravovat, své tělo zásobit kvalitními potravinami z pokud možno ověřeného zdroje a když je jiná možnost, používat v co nejmenší možné míře chemii, chodíme na procházky do přírody, sportujeme a k pohybu vedeme své děti, vyrábíme si domácí kosmetické přípravky, děti rozvíjíme a podporujeme v tom, co je baví, ukazujeme jim nové možnosti, snažíme se s nimi v klidu a bez zbytečného tlaku domluvit... připravujeme pro vás tento web plný důležitých a hodnotných témat a jsme rády, že vás tu máme... protože spoustu toho máme společného. Je to tak? Na co jsem zapomněla a jak to celé vnímáte vy? :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

ivanka386, 15. 10. 2020, 0.09

To je tedy pravda, určitě nejde o nějaké označení, ale o to, jak a z čeho to bylo uděláno. To já jsem se dozvěděla tuze zajímavou zprávu ze stránek https://leakshare.org/vegan-eco-friendly-leather-made-of-mushroom/ , že se povedlo vyrobit veganskou eco-friendly verzi kůže, která se vyrobila z hub. No není to úžasné? Kam se to ještě jako lidstvo posuneme, to mi záhadou zůstane

lucie25987, 8. 8. 2020, 6.56

Také se snažíme žít zdravě. Tím, že bydlíme na vesnici, tak máme ideální podmínky ke sportování a hlavně k pěstování vlastního ovoce a zeleniny. Zajímám se i o různé články ohledně zdraví. Včera jsem například narazila na zajímavý článek ohledně karotenoidů na https://www.hackni-svuj-zivot.cz/zdravi/biofotonicky-skener/ , který mě hodně zaujal, tak jsem se ze zvědavosti objednala na biofotonický skener, tak jsem zvědavá, co se díky němu dozvím.

denisa.lur

denisa.lur, 26. 2. 2018, 15.06

Já na BIO produkty moc nejsem ale rozhdoně nikdy nekupují nic co se na zvířatech testovalo nebo bylo udělano z opravdové kůže. Našla jsem alternativu v korku - https://portuguesa.cz/cs/36-vyrobky-z-korku . Rozhodně jsem za takovou alternativu a za takový nový trend

Leňulka, 20. 6. 2017, 8.45

šťávy, marmelády, zmrzliny děláme doma, zavařujeme ovoce co si nasbíráme na zahradě a nebo v lese sami. Jinak nějaké bio a potom neřešíme, dneska se nedá věřit ničemu co si člověk neudělá 100% doma sám

nikolava, 16. 6. 2017, 11.55

Také si pár věcí vyrábíme doma... Třeba bezovou šťávu, dnes se chystám na jahodou marmeládu, kompoty, paštiky, máme i domácí med... Na procházky také chodíme rádi a když je ted pěkně, tak jsme venku od rána do večera

Mygara

Mygara, 15. 6. 2017, 18.48

já se snažím, ale označení bio moc nevěřím, i když už jsem trochu na vážkách .-), a taky si tu zavařeninu "bio" raději udělám sama ze zahrady

Kikinka30, 15. 6. 2017, 9.25

Jo jo ale je to kazdeho vec,my delame spoustu veci domacich a tak bio= u nas doma vyrobene,vypestovane a to milujeme

Žofinka

Žofinka, 14. 6. 2017, 18.49

ano, jde o přístup k životu a každý si musí najít svou vlastní cestu ke štěstí a spokojenosti

Blankasiro, 13. 6. 2017, 21.33

Také se snažíme, sice ne v tak širokém pojetí jako vy, ale myslím že ve srovnání s naším stylem života před 15ti let je to pokrok. Přestěhovali jsme se z města k lesu, pěstujeme svoji zeleniny a ovoce, do práce jezdíme na kole nebo pěšky. A mohla bych pokračovat tento web je pro mě inspirací a také osvětou

Cherrynka, 13. 6. 2017, 22.58

Podle mě bio a eko je jen to, co si každý vypěstuje sám. Protože jen tak zná původ

L.janicka.l

L.janicka.l, 14. 6. 2017, 6.54

Ono to hlavne poznate od pohledu, kdyz prodavaji bio jabka a maji velke vystavni kusy, tak bio nebudou. V dnesni dobe kdyz je spoustu chorob a zviratek tak nelze vypestovat vystavni ovoce bez toho aby se nepouzila chemie.

Cherrynka, 14. 6. 2017, 11.42

Ano, to je pravda. Znám to od prarodičů, oni mají jablka, která si jen tak rostou a nejsou na pohled nic extra ale zato chuťově výborný. Většinou ty naleštný jsou bez chuti

L.janicka.l

L.janicka.l, 14. 6. 2017, 17.55

Oni aby vypadali pekne a leskle tak je voskujou

Cherrynka, 14. 6. 2017, 22.18

No jednou jsem byla na brigádě v Kaufu.... byly tam už takový lepkavý párky, nevoněly. Víte co jsem měla udělat? Normálně je ve vodě s JAREM umýt a pak mazat octem.... mě málem šlehlo. Žádná sleva.. prostě to prodávali jako čerstvý

L.janicka.l

L.janicka.l, 14. 6. 2017, 22.23

O tom sem uz nekolikrat slysela ,jak se to dela. Pak nema byt salmonea apod

Cherrynka, 15. 6. 2017, 11.01

To jo... hlavně mě zarazil ten Jar!!! A navíc v těch párkách jsou doslova samý sra*ky, drahý to je a vlastně je to nic

L.janicka.l

L.janicka.l, 15. 6. 2017, 11.30

Proto takove veci nejim a kdyz uz tak od mistniho reznika, ktery dela poctivou uzeninu

Cherrynka, 15. 6. 2017, 11.40

Já párky nejím, ale když s babičkoua dědou opíkáme na čarodky, tak si dám jinak já maso nemusím normálně, jsem spíš na sladký

Gabill, 13. 6. 2017, 21.26

Citala som niekolko testov na potraviny (napr. olivove oleje) a casto sa stavalo, ze prave vyrobky oznacovane ako BIO vychadzali z testov najhorsie. Obsahovali dokonca aj latky, ktore su v unii zakazane 20 rokov. Takze oznaceniu BIO moc neverim.

Cherrynka, 14. 6. 2017, 11.43

JJ, taky jsem to četla. Dokonce nějaká mouka, co je bio byla prý úplně vadná..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů