Zdravé stravování dětí, co jim chutná a nechutná?

zobrazeno 2307×

Vložil(a): Alexandra, 24. 9. 2015 18.14

Maminky, jaké máte vy a vaše děti stravovací návyky? Co vám chutná a nechutná? Vedete děti ke zdravému stravování? Pokud ano, jak? Máte nějaké fígle, jak do nich dostat něco zdravého? Kupujete Bio potraviny? Nakupujete na trzích? Vaříte dětem samy, nebo kupujete příkrmy? Budeme rády za názory, inspiraci pro ostatní maminky, tipy.

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

AliTero, 18. 6. 2020, 12.04

Dáváte dětem papáju? Narazila jsem na super recepty https://www.gastrofresh.cz/papaja-a-jeji-vyuziti-v-kuchyni-vite-jak-ji-konzumovat/ ale nejsem si jistá, jestli ji doopravdy tříleté dítě může.

Žofinka

Žofinka, 5. 3. 2018, 8.03

já vařím z bio zeleniny anebo kupuji bio příkrmy a mám to tak pů na půl, záleží jestli zrovna někam cestujeme

Mygara

Mygara, 29. 1. 2018, 14.15

u nás zabíralo neustoupit, protože si občas vymýšleli, možná tvrdé, ale jedí naprosto vše

Fuga

Fuga, 24. 11. 2016, 10.12

snažíme se, aby jedli zdravě, ten menší ještě neprotestuje, ale u většího musíme volit někdy metodu cukru a biče nebo jídlo různě zdobíme (vykrajujeme srdíčka ze zeleniny apod

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 18. 10. 2016, 12.01

Já se tedy nsažím aby syn jedl veškerou zeleninu a ovoce a připravuji mu vše doma sama

Pety1, 20. 4. 2016, 19.22

Mým dětem chutnají ovesne sušenky dělali jsme je spolu podle knihy děti vaří samy -dobrodružství v kuchyni,zvládli jsme to dobře.

Martikoh, 22. 10. 2015, 6.56

Muj 1,5 rocní syn zatim miluje veskere ovoce, co mu dam. Zeleninu spise tu sladsi. V polevce sni ale vse. Je to asi i o tom, co jedi rodice, protoze chce vse ochutnavat z talire. Jinak vetsinou varim doma a jen na cesty je sklenícka. Bio moc nekupuji, obcas zeleninu na trhu a mleko od farmare. Ted jsem byla na prednasce o zdrave vyzive, tak se vic snazim

Minnie, 20. 10. 2015, 9.21

Kupuji normálně v obchodě, něco máme ze zahrady od mé babičky. Čtyřletá ovoce i zeleninu miluje teď chodí do školky, tam jim vaří zdravě podle norem a co tam je od začátku září, tak jen 2x nedojedla. Spíš si chodí přidávat s ní je problém ji u toho jídla udržet. Pořád by odbíhala a má na práci milion věcí... Přesnídávky dělám doma, příkrmy tak napůl - někdy jsem koupila, někdy udělala doma. Mladší je miminko, kojená ale doufám že ovoci a zelenině přijde na chuť také.

Zuzka Čtvrtečková, 17. 10. 2015, 10.27

Malej je velkej jedlík a sní všechno. Co nemusí jsou kompoty, což je zvláštní, protože jsou i sladší, než čerstvé ovoce. Miluje zeleninu, hlavně okurky a papriky, ale taky spíš nakrájené a nijak neupravované. Má rád všechny druhy masa a ryb, polívky, kuskus, rýži, těstoviny... Snad není nic, co by vyloženě neměl rád. A samozřejmě zbožňuje sladké

benca, 16. 10. 2015, 15.08

nasa mala moc ovocie a zeleninu nelubi

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů