Jak zhubnout břicho

zobrazeno 1591×

Vložil(a): Gabullka, 28. 2. 2022 11.23

Ahoj maminy, jak se vám podařilo zbavit se bříška ? S postavou jsem docela spokojená, ale na břiše mám ještě dost tuku, kterého se mi nedaří zbavit :(

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Dittaa, 31. 10. 2023, 17.57

Já jsem měla problém hlavně zhubnout tam, kde jsem potřebovala - na břiše. A podařilo se mi to taky až s Ketodiet, protože tam jsem začala spalovat opravdu jenom nadbytečné tuky, které mi prostě šly odjakživa na břicho. Teď jsem se sebou konečně spokojená

Kristynka88, 29. 1. 2024, 23.17

Mám to přesně takhle, zní to báječně, asi to taky zkusím. Jak dlouho jsi na té dietě byla a nevrátily se ti ty kila potom zpátky?

JaruškaK, 26. 10. 2023, 22.19

No já na radu sestry začala s https://www.ketodiet.cz/ ona s ní zhubla 15 kilo tak mě to hodně namotivovalo. Jsem na ní teď druhý týden a zatím teda super, jídla jsou chutná, doplňuju je už jenom o ovoce a zeleninu a kila jdou opravdu dolů, to jsem takhle rychle ani nečekala, tak snad to tak půjde dál

Kiska, 21. 6. 2023, 21.50

Koukám na tu dietu KetoFit a líbí se mi, že je doplněná i o vitamíny a že se dají chystat různá jídla. Jednou jsem totiž zkusila nějakou dietu a vůbec jsem se potom necítila dobře, byla jsem pořád unavená a to co jsem zhubla se mi rychle vrátilo. Jak přesně ta dieta funguje a jak dlouho by jí měl člověk držet aby to mělo ten správný efekt?

Jajka, 23. 6. 2023, 19.36

Tam jde o tom, že omezíš příjem sacharidů. Je ale důležitý si vybrat ideálně dietu sestavenou odborníky, abys i tak dodávala tělu to co potřebuje. Tělo potom vlastně jako zdroj energie používá uložený tuk a proto rychle hubneš

Kiska, 26. 6. 2023, 22.07

Jasně díky za vysvětlení, sama bych si na to netroufla proto se mi líbí ta KetoFit dieta, vypadá to že je to opravdu plnohodnotná náhrada stravy takže já to zkusím, jsem na to opravdu zvědavá...

Jajka, 30. 6. 2023, 21.14

Ta asi bude opravdu dobrá, kupovala si jí kamarádka, která si poměrně potrpí na zdravé věci a chválila to, když jsem jí viděla po necelých dvou měsících tak jsem jí zdálky nejdřív ani nepoznala, opravdu hezky zhubla

balazdana, 6. 5. 2022, 11.36

Taky se připínám, vždy mně trápilo břicho.

Azaretka, 2. 4. 2022, 18.00

Mám nejlepší zkušenosti s ketofit.

Selka50, 27. 3. 2022, 18.57

Taková dieta mi vůbec nic neříká.

Azaretka, 23. 3. 2022, 14.42

Já jsem si také myslela,že hubnutí je složitá věc než jsem objevila proteinovou dietu.Krásně jsem po ní shodila moje přebytečná kila.

Selka50, 16. 3. 2022, 16.24

Také bych uvítala nějakou radu co se hubnutí týče.Je mi jasné,že to asi nebude lehké,ale jsem na to připravená.

Gustawka, 5. 3. 2022, 17.06

Velmi mi pomohla dělená strava

IvčaSemi, 3. 3. 2022, 23.04

Bohužel nejde zhubnout jedna oblast, kterou právě potřebuješ. A na hubnutí se doporučuje kalorický deficit, na což jsou dobré tady ty diety https://www.ketofit.cz/

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů