Agresivní rodiče

zobrazeno 939×

Vložil(a): Jarka mmm, 9. 6. 2018 17.29

Ahoj,taky se občas setkáte s eextrémně agresivníma rodičema? Několikrát jsem se s tím setkala a vždycky mi jw z toho dost blbě. Nedávno jedna matka nepříčetně na ulici řvala na malou dcerku,že jí dá do decaku a byla úplně vyklepana a že si prej něco udělá. Jak na takovou situaci reagovat nebo nereagovat? Dneska zase ve vedlejším domě vlitnul na zasklenej balkon chlapeček a za ním vlitnul jeho otec,kterej ho dost mlátil a nepříčetně na něj řval,že ho zase neposlechnul a jestli ho má vlastnoručně zabít. Tvl co to za lidi a proč maj děti? Když jsem unavená a dcerka fakt vyloženě zlobí,tak po nějaký době taky zařvu,ale jednorázově a rozhodně nepoustim ven takový slova a vim,že mi to ujede a pak se omlouvám.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ketris

Ketris, 8. 8. 2018, 11.03

Tohle mi prijde uz pres caru.. Chapu, ze ujednou nekomu nervy.. Co ty deti pak h tech rodicu maji? Nemaji zadny priklad spravneho a slusneho chovani

WeruskaSK

WeruskaSK, 30. 7. 2018, 17.27

agresivnych rodicov sme zazili na dovolenke, robili zle vsetkym naokolo a rodicia si ich este branili a strasne sa hadali a vrestali este aj po mojom muzovi takze ak nexces schytat aj ty, tak sa neplet ak to nie je vyslovene tyranie

Evanessa, 28. 6. 2018, 12.26

No to je moc tohle....takový lidi by neměli mít děti, taky nechápu proč si je pořizujou

Cherrynka, 14. 6. 2018, 20.14

Je to hnus. Navíc na veřejnosti, ale doma je to většinou horší je mi těch dětí líto, vždyt to jsou děti a učí se!! Můj syn neustále vyhazuje oblečení ze skříně a taky ho nemlátím. Někdy k němu stoupnu, že mu dám na zadek, ale on se u toho tak směje, že to nejde mu plácnout a směju se taky

Gabill, 12. 6. 2018, 8.39

Tiež niekedy vyletím, keď už sa to zbiera za celý deň. Ale toto je fakt extrém. A myslím, že nezasahovať je asi lepšie. Ľudia tohto typu, sa akurát tak vytočia ešte viac. Ak by to bolo na dennom poriadku, tak je možnosť volať sociálku....

Petra Schoberová, 11. 6. 2018, 6.16

Taky občas uletim ale takto 😱😱abych řekla pravdu až s takovým extremem jsem se nesetkala, jak bych reagovala vůbec netusim..

Cherrynka, 14. 6. 2018, 20.15

Tak každý je někdy nervní nebo unavený. Já teda vybuchuju spíš večer, když mě syn v noci vzdubí. Vím, že za to nemůže, ale jak jsem rozespalá, tak nadávám jak dlaždič. Jen tak šeptem, ale uleví se mi

Petra Schoberová, 15. 6. 2018, 6.16

Jo to je fakt únava udělá svoje.. Mě se to stává už spíše přes den, v noci nespím tak bývám hodně unavená.. Někdy hodně zvýší hlas ale během snad sekundy mi to dojde a ve stejné výšce hlasů se to snažím malému pěkně vysvětlit a postupně ustupují od vysky.. Zajímavé je ze mě takto i lépe chápe

Cherrynka, 15. 6. 2018, 9.08

Já mám nevýhodu, která mě vadí na sobě, že jsem hodně výbušná naštěstí ale na syna se trochu krotím, ale jakmile je to někdo dospělý, tak se třesu a nejradši bych ho zabila asi je to mateřský cit, že u syna se držím. Když mě stejně 99% jeho *zlobení přijde roztomilé

Žofinka

Žofinka, 10. 6. 2018, 19.12

Také jsem byla svědkem, ale je to těžké, každému asi ulétnou nervy záleží jak cast

Lenča Pešková, 10. 6. 2018, 17.40

pokud se nejedna vylozene o tyrani tak bych asi nezasahovala. co jim chcete rict?

Cherrynka, 14. 6. 2018, 20.16

U nás ted chlap unesl své děti, že je jejich matka týrala

Lenča Pešková, 15. 6. 2018, 7.11

ale své dite, ne cizí

Cherrynka, 15. 6. 2018, 9.05

Ano, syna a dceru

patricia077

patricia077, 10. 6. 2018, 11.51

Tak je fakt že mne na dceru taky občas ulitnou nervy a křicim a ona mne pak ještě objímá a mně je to líto stávat by se to nemelo

Cherrynka, 14. 6. 2018, 20.16

S tím souhasím. Já taky nebyla mlácená, tak proč bych měla syna mě by to pak děsně mrzelo

patricia077

patricia077, 15. 6. 2018, 12.06

No jenže když ti syn hází po lidech kameny jídlem atd a domluva nepomáhá ani přes plenu ručičku je to těžký nechat ho nemůžeš

Čertice, 15. 6. 2018, 15.44

to si mě zase potěšila ten můj to dělá taky myslela jsem, že je exot, starší děti byli takový hodný tak jsem ráda, že v tom nejsme sami

patricia077

patricia077, 15. 6. 2018, 17.29

To jsem ráda že jsem udělala radost kluka bych prerazila ale zas je legrační jak usíná pri obědě tady totiž skoro nespí a pak ji a u toho mu klimba hlava pak si to uvědomí kousne atd minule usnul s kornouty v ruce probudil se a pokračoval v jidle

V007A, 10. 6. 2018, 11.12

Mě je těch dětí vždycky líto,ale nemůžu se míchat do cizích věci. Když třeba máma řve na dvou leté dítě,jak je blbé atd.,tak je mi vždycky do breku. Taky mi občas ujedou nervy a kriknu na malou,když vyloženě zlobí,ale pak mě to mrzí a vše si vysvětlíme a je to dobré.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů