Zlepšení angličtiny

zobrazeno 836×

Vložil(a): Jarka mmm, 6. 2. 2018 23.08

Ahoj :). Abych se na dovoleny nenudila (haha),řekla jsem si,že budu každej den nějak cvičit a každej den si nějak zlepšovat angličtinu. Můj dotaz zní-máte tip n nějaký ctivy texty v angličtině volně přístupný na internetu? Prostě nějaký kratší ctivy texty,ne nějak extra náročný...případně i nějaký tipy na něco na zalaminovani (btw na filmy nemám čas a chuť,stejně tak nechci mobilní aplikace atd.). Díky!:)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Kamil Štrof, 15. 9. 2018, 2.32

Myslím, že není nad to setkávat se s angličtinou v praxi, proto jsem si našel na https://www.englishstay.cz/ intenzivní jazykový kurz, který mě dokázal za poměrně krátkou dobu posunout o velký kus vpřed.

certice12, 19. 4. 2018, 15.17

Já začala chodit na kurzy angličtiny u nás v Kladně http://penguinkladno.cz/kurzy-anglictiny/ Sama jsem se k tomu vůbec nemohla dokopat a takhle, to je mnohem lepší a netrápím se tolika. Také bych řekla, že se v angličtině zdokonaluji mnohem rychleji a snáz

vendy.z, 15. 2. 2018, 23.11

Bezva..já dělala Google testy

Žofinka

Žofinka, 8. 2. 2018, 9.34

tak počítačové hry by na zlepšení angličtiny asi nebyly nic pro mě, ale písničky na youtube jsou skvělé

Furciferka

Furciferka, 7. 2. 2018, 17.52

Ještě je jeden docela dobrý způsob, ale ten vyhovuje spíš klukům školního věku. Počítačové hry. Tohle je asi jediný benefit, který na hraní počítačových her vidím. Ale je až neuvěřitelné, jak moc mohou pomoct. Učím angličtinu na gymnáziu, tak jsem to na vlastní oči viděla už mockrát. Někdy během sekundy/tercie spousta kluků udělá ohromný pokrok v angličtině právě díky počítačovým hrám, u kterých (bohužel) tráví spoustu času. Většinou hrají online hry, ve kterých komunikují se spoluhráči z celého světa. Podle toho, jaká hra zrovna letí, se rozvíjí i jejich slovní zásoba. Byly doby, kdy letěly různé strategické hry, ve kterých spolu postavy bojují, to pak ti kluci přijdou a z rukávů střílí slovní zásobu tipu: palcát, halapartna, řemdih a tak podobně

LucieS

LucieS, 7. 2. 2018, 18.19

To jsme byli s přítelem na Ibize na dovolené a jeli jsme kolem mlýna. Už nevím, jak jsme se na to dostali, ale prostě říkam, jak se řekne anglicky? No vysypal to úplně hned. Když jsem kulila oči, jak to, že ví zrovna mlýn, tak se zasmál, že to je strategická budova v jedný hře

Jarka mmm, 7. 2. 2018, 18.31

Jo,na tom se manžel taly trochu naučil ,teď už naštěstí nic nehraje.

Čertice, 9. 2. 2018, 9.23

Mohu potvrdit mám to doma a co se kolikrát ozývá z pokoje se nestačím divit

Furciferka

Furciferka, 7. 2. 2018, 17.41

Asi neexistuje nějaký univerzální způsob, jak procvičovat jazyk. Každému vyhovuje něco jiného. Důležité je u toho vytrvat, proto je dobré zvolit takový způsob, který bude člověka bavit. Někomu vyhovují filmy. Nejlepší je pustit si film v původním znění s anglickými titulky. Ty titulky hodně pomůžou porozumět, protože psanému většninou rozumíme lépe než mluvenému. Je i důležité, jaký film si člověk pustí. Když začnete třeba se seriálem Sherlock (ten s Cumberbatchem), tak byste to mohla vzdát dřív, ještě než začnete, protože ten seriál to je jeden velký "slovní průjem" a i s těma anglickýma titulka to dá docela zabrat. Chce to něco jednoduchého, aby to člověka hned neodradilo. Co se čtení beletrie týče, tak pokud si netroufáte na originál (byť třeba detektivky či thrillery se čtou velmi dobře), existuje tzn. zjednodušená četba. Vydává to spousta vydavatelství, většinou mají 5-6 úrovní a k většině se dá pořídit i audio verze. Nějakou tu nižší úroveň můžete poslouchat a ani k tomu nemusíte mít před očima ten text. Většina se dá pořídit do 200,- Kč. Ale věřím, že se dají sehnat ve spoustě knihoven.

Jarka mmm, 7. 2. 2018, 18.32

Zrovna jsem si půjčila Jo Nesbo v aj

Robinka, 7. 2. 2018, 16.38

Podle toho co by Vás zajímalo?

Nikoll, 7. 2. 2018, 16.28

Oblíbenou knížku,a spoustu knížek je i dvojjazyčných /ale to svádí k tomu číst to v češtině/. Ale já si koupila oblíbené knížky v aj a četla je takle

Fuga

Fuga, 7. 2. 2018, 15.42

já jsem raději knižní typ, obrazovek mám za celý den dost

Jarka mmm, 7. 2. 2018, 15.46

Však já si něco i vytisknu,abych si do toho mohla psát,taky nechci moc koukat do obrazovky.

jitkamety

jitkamety, 7. 2. 2018, 14.54

Já bohužel nepomůžu jelikož anglicky umím a nic takového je nevyhledáván každopádně mě právě pomohly různé filmy a videa na youtube

Jarka mmm, 7. 2. 2018, 15.08

Youtube časem plánuju zařadit .

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů