Ubývání pampelišek

zobrazeno 930×

Vložil(a): jitkamety, 21. 8. 2017 8.47

Maminky mate nektera stejny problem?posledni dva dny mi ubyvaji pampelisky aniz bych si neco objednala :/

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 24. 8. 2017, 7.18

přidávám se do skupiny, kterou napadly kvítka .-), ale já zatím nic takového nepozoruji a asi ani opravdu neubívají, když dají administrátorky předem vědět

cervena, 23. 8. 2017, 7.35

Ja si v prvni chvili myslela ze roste malo kytek a rikam si ze ted nekvetou

jitkamety

jitkamety, 23. 8. 2017, 9.10

Nebojte nejste jedina kdo si to myslel

vendy.z, 22. 8. 2017, 20.42

že by odkvétaly?

jitkamety

jitkamety, 23. 8. 2017, 9.11

I to je mozne

snany, 22. 8. 2017, 10.42

Kdo je dal může je i vzít. Vždyť o nic nejde, pampeliška sem, pampeliška tam, tady se vždy pěkně mám.

L.janicka.l

L.janicka.l, 22. 8. 2017, 18.44

Presne tak i kdyby tady vp nebyl, zustala bych tady, nikde jinde si tak dobre nepokecam a cekam jestli se nebude konat zase nejaka akce jako nanous, ze bych tam hned nejake kvetinky venovala

cervena, 23. 8. 2017, 7.36

Nanous byl fajn ja sem tam dala hodne pampelisek ze jsem byla v minusu a teprve nedavno jsem se dostala do plusu

dadinkamaminka, 22. 8. 2017, 9.07

Já bych chtěla poděkovat za tento web.Je to úžasný.Dozvim se spoustu informací,pobavim se,když chci něco koupit malému,mrknu se na hodnocení produktů-to mě zároven inspiruje k tomu,co bych mu mohla koupit Diskuze mě baví,dozvim se,co se děje u ostatních maminek a vím,že problémy,které mám třeba já,ma i spousta dalších... Když si nevím rady,tak se zeptám,odpověd se mi dostane téměř okamžitě,i když občas ne taková,kterou bych očekávala... Prostě mě to tady moc baví,každý den sem chodím a to ráda.Za VP jsem moc ráda,k tomu všemu si ještě občas můžu něco objednat pro synka.Takový web je jenom jeden a jsem moc ráda,že je. Už tak nějak vím,jak to tady chodí a vím,že je spravedlivý pro všechny.Jen tak dál...

jitkamety

jitkamety, 22. 8. 2017, 9.39

Taky jsem moc ráda za tento web a zadny jiny se mu nevyrovna doufam ze bude fungovat jeste dlouho

dadinkamaminka, 22. 8. 2017, 9.46

To já také...

Gabill, 22. 8. 2017, 8.26

Zatial som si nevsimla, ale ja to zas az tak nesledujem.... A inak tiez som si najskor myslela, ze je malo pupav (pampelisek) vonku.

jitkamety

jitkamety, 22. 8. 2017, 9.40

Jde videt ze vice maminek napadlo ze je malo pampelisek venku

patricia077

patricia077, 22. 8. 2017, 18.20

Jj

Zdeňka S., 22. 8. 2017, 19.00

Já jsem si taky první myslela, že se jedná o normální pampelišky .,zrovna na jaře jsme jich vyryli celou zahradu

Čertice, 22. 8. 2017, 7.37

Já bych to nepoznala nevím nikdy kolik pampelišek mám Když jsem si přečetla název diskuze, tak jsem se lekla, že mizí pampelišky venku v přírodě

jitkamety

jitkamety, 22. 8. 2017, 9.40

Hahah:D to nejste jedina kdo si to myslel

Petra Schoberová, 22. 8. 2017, 12.18

patricia077

patricia077, 22. 8. 2017, 18.21

Me to napadlo asi první je fakt ze nam na zahradě fakt zmizely

Fuga

Fuga, 22. 8. 2017, 7.14

já nic takového nepozoruji, ale je to spravedlivé, když se obsah opakuje apod. spravovat tento web je určitě hodně náročné a mít pod palcem všechny kategorie ještě víc

Alexandra, 21. 8. 2017, 23.19

Takže ještě jednou v nové odpovědi. Nic na tomto webu není nefér = všechno je tu fér. Pampelišky se některým z vás odečítají (a vždy vás kvůli tomu samostatně kontaktujeme), pokud přijdeme na to, že jste vložily totožný obsah jako někdo už před vámi. Vždy kontrolujeme čas vložení. Aktuálně důkladně čistíme kat. Zábava, kde jsou některé básničky i tři a víckrát. To, kolik pampelišek je za kterou aktivitu, tu není nikde vypsáno záměrně, protože jsme opakovaně řešily tendenční sbírání pampelišek tam, kde se jich dostává nějvíc a tím se logicky snižovala kvalita obsahu. Pravodlo je ale jednoduché - pokud regujete v diskuzi, je to pro vás menší námaha, než například vložení kompletního receptu nebo třeba návodu na tvoření, tipu na výlet apod. Pokud v tipu na výlet napíšete komentář "super, tam pojedeme", vyžaduje to opět mnohem nižší akivitu, než vložení onoho výletu. Takže za náročnější akce dostáváte více pampelišek. Za ty jednodušší méně. Pokud reagujete v diskuzi na každý komentář (v jednom vláknu), také nemůžete počítat, že za každý z nich dostanete pampelišky - to bychom nedělaly nic jiného, než sháněly dárky. Berte Věrnostní program jako bonus k tomu, že nám je tu společně dobře, prosím. Hodně maminek si tu přišlo na pěkné dárky, které vám rády ve spolupráci s partnery přinášíme, ale také chceme mít tento web inspirativní pro nás všechny, tak buďte aktivní a pampelišky se budou hromadit

dasza, 22. 8. 2017, 7.49

Po teto.diskuzi mam pocit..ze tu nejsem dobre...a asi nechci byt mezi nakyma honitelkama pampelisek...pac aby potrebovali.videt za.co kolik maji...denne kontrolovaly cisla...uf..toto me jakoze hodne prekvapilo...a neni to pro me....

patricia077

patricia077, 22. 8. 2017, 8.25

myslím že takových jako vy je nás tu ale víc nemyslíte Dášo...přece jen už se trochu navzájem známe a pochybuji, že tu jsme všechny jen pro jedno...já už to tu mám trochu jako drogu musím se hned ráno mrknout co je nového .-)

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 22. 8. 2017, 8.31

Souhlasím s Patricií já myslím že je tu víc těch co jsou tu správně a také to mám jak drogu 😁

nellys, 22. 8. 2017, 8.36

Tak já pořád doufám,že většina nás je tu proto,že je to tu prostě fajn a ne proto,aby honila pampelišky a dárky.

snany, 22. 8. 2017, 10.45

Lide jsou různí a díky tomu je život pestřejší Ať si počítají, účelově sbírají co chtějí, stejně tu dlouho nezůstanou a zbyde jen naše zdravé ukecané jádro.

patricia077

patricia077, 22. 8. 2017, 11.13

já tu teda vydržím určitě a doufám, že vydrží i promaminky.cz ...jsem ráda, že jsem to tu našla, škoda jen že jsem asi rok sledovala jen na fb a vůbec mi nedošlo, že jsou i stránky

Lenča Pešková, 22. 8. 2017, 9.31

Tak me semka natahl vernostni program, to nebudu lhat🙂ale jsem tady rada. Rozhodne lepsi nez fb

Katka

Katka, 22. 8. 2017, 10.42

Přesně tak, na FB už skoro vůbec nechodím ;o)

patricia077

patricia077, 22. 8. 2017, 18.18

Tyjo čtyři roky to uz tak dlouho funguje ja ted v srpnu asi rok predtim cele tehu se synem jsem jen registr na fb predtim jsem nenarazila skoda

patricia077

patricia077, 22. 8. 2017, 11.16

já jsem původně o věrnostním programu ani nepřemýšlela první dárek co byl jsem objednala včeličkovské tričko dceři na karneval ke kostýmu šla za včelku a byla nadšená a já taky a taky šáteček a samolepka na auto, to byly úplně první dárky a byla jsem v šoku, když se mi povedlo nasbírat na ně bodíky tak rychle

Katka

Katka, 22. 8. 2017, 18.10

Taky mám ještě v živé paměti první nasbírané body na dárek z VP a euforie, že i na druhý 😉 A jsou to už asi 4 roky.

Janako

Janako, 23. 8. 2017, 13.10

Ja jsem o vp vubec nevedela, kdyz jsem se sem prihlasila 😊

LucieS

LucieS, 30. 8. 2017, 13.09

Dobrý den, chci se zeptat. Chtěla jsem vložit hodnocení na látkové pleny - na svrchní kalhotky. Vše jsem vyplnila, ale jediné, co jsem nemohla vyplnit, tak byl výrobce. Bez toho mně to ovšem nešlo vložit. Jak mám tedy postupovat, když výrobce je úplně někdo nový a není v seznamu? Děkuji

Alexandra, 3. 9. 2017, 13.27

Dobrý den, pošlete nam přes kontaktní formulář info, o jakého výrobce se jedna. Dame hned vědět, az výrobce přidáme. 😊

Blankasiro, 1. 9. 2017, 20.26

a tak by to mělo být. Někdy se divím, například když vidím nově vložené pohádky nebo písničky co jsou vlastně jen okopírovaný odkaz z webu. Nebo hodnocení naprosté hlouposti jako je hrnek od kafe

navji, 21. 8. 2017, 22.16

mně se spíš nepřipisují za aktivitu, ale zase spousta věcí tady to vyváží i bez pampelišek

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů