S kým si tu rozumíte? ;)

zobrazeno 546×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 10. 12. 2017 23.19

Holky, vzhledem k tomu, že se tu my "skalní" přispěvatelky na webu promaminky dost známe.. I když jsme každá z jiného koutu republiky či Slovenka ;) - Pokud byste měly vyjmenovat max. tři maminky, se kterými sdílíte hodně podobné názory a se kterými byste si (pokud byste se potkaly osobně) dle vašeho názoru měly co říct, které by to byly? Zajímalo by mne, jestli se shodneme mezi sebou ;)

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

editak, 14. 12. 2017, 9.23

pěkný příspěvek k diskuzi ... taky odpovím spíš obecně, je to tu fajn a maminky reagují vždy na cokoliv, ať je to příjemný dotaz či právě naopak, snaží se pomoci a toho si vážím!

dadinkamaminka, 12. 12. 2017, 21.11

Ja to mam tady rada. Moc rada se sem vracim a zkoumam, co je noveho Je mi jedno, jaky kdo je, s kym si rozumim nebo nerozumim. Kdyz si nevim rady, holky tady mi vzdy poradi Kazdy ma jiny nazory, jiny pohled na vec a to se mi tady prave libi. Vic hlav, vic vi Mozna jsem to napsala trochu blbe, ale zkratka to mam tady rada a neni treba zjistovat, kdo ma koho rad

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 12. 12. 2017, 20.57

Já ani nevím s kým si rozumím nejvíc. Mám tady ráda skoro všechny

Alexandra, 12. 12. 2017, 13.41

Jste skvělé! Mám velkou radost z atmosféry, kterou tady vy všechny děláte. Všechny komentáře mají hlavu a patu, bez nějakých útoků. I když máme někdy různé názory, hýčkáme si tady mezi sebou respekt. Je to vzácný! A myslím, že je to tím zamněřením webu. Jste tady všechny přemýšlivé, chytré ženské, které chtějí jít tak nějak přirozeně zdravou cestou. Díky holky.

Fuga

Fuga, 12. 12. 2017, 10.11

Rozumím si s každým, kdo respektuje muj názor, což se tady děje. Takže diky, holky😉

Mygara

Mygara, 12. 12. 2017, 7.40

To je nejzáludnější otázka tady😉 ani já nejmenuji

Kikinka30, 11. 12. 2017, 20.02

Me je tu s vami dobre,jmenovat nebudu,je to fajn web a zadna negativa

Lenička, 11. 12. 2017, 19.53

Líbí se mi že když ňáka maminka má problém. Ostatní se jí snaží pomoci. To je fajn.

Žofinka

Žofinka, 11. 12. 2017, 17.17

Děláš pruzkum, zda fungují navzájem sympatie a antipatie

Zdeňka S., 11. 12. 2017, 15.47

Konkrétně nemůžu napsat nikoho ale jinak Vás tu holky mám ráda všechny

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů