komentáře

zobrazeno 372×

Vložil(a): Leňulka, 6. 11. 2016 7.59

Holky prosím vás také máte problém jako já, že když mi někdo něco komentuje, tak se i u zvonečku ukáže, kdo co to je v pohodě, ale když na to kliknu tak mi to načte jen onu diskuzi a já si tam musím mezi x komentáři najít svůj a potom až si přečíst co která mi psala. Dělá to jen mě? Hrozně mě to hledání štve, že se to nenačte rovnou

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 21. 4. 2017, 20.16

tak to díky za opravu, to by mě opravdu štvalo

Fuga

Fuga, 26. 1. 2017, 10.17

díky za programátory

Alexandra, 11. 11. 2016, 1.11

Programator: 😉 Reakce pozorné uživatelky v té disukuzi: „Mně to dělá, když už je můj komentář na druhé stránce a musí se načíst další příspěvky. Když je na té úvodní, hodí mne to hned ke komentáři. Diskuze jsou celkově dost nepřehledné.“ Tak to přesně je. Pokud je ten příspěvek hned vidět, tak se na něj přeskočí, pokud tam není (tzn. že je někde mezi těmi dalšími, co se musí manuálně donačíst), tak na něj přeskočit nejde. Jednoduchý řešení není, ze složitých řešení je možnost buď: - Načíst vždy dostatečný počet příspěvků, aby ten dotyčný byl na stránce – to je sice jednodušší, ale pokud tam těch příspěvků bude hodně, tak se to bude dlouho načítat a může to hodně zatížit prohlížeč (nedoporučuju), nebo - stránkování (oproti stránkování v sekcích tady bude trochu víc práce s tím, že diskuze jsou hierarchické, takže nestačí spočítat příspěvky, vydělit to nějakým číslem + vždycky vypočítat, na které stránce se příspěvek nachází (ptz. to se bude v čase měnit), ale bude se ten strom příspěvků muset u toho danýho příspěvku sestavit a pak až vypočítávat); výpočetně by to mělo být v pohodě – u diskuzí s nějakým normálním množstvím příspěvků se podle mě zpomalení téměř neprojeví. 😉 Dala jsem Vam nahlédnout "do kuchyně webu". Uděláme to stránkování, jen prosíme o trpělivost. V pořadí urgentnich uprav je tohle celkem vzadu. Diky 😉

Alexandra, 7. 11. 2016, 2.41

Dobrý den, díky za podnět... předávám programátorovi a uvidíme, co se s tím dá dělat. Maminky, pro tyto účely tu máme kontaktní formulář. V záplavě diskuzí bychom mohly takovouhle praktickou, která může vést ke zkvalitnění webu, přehlédnout Díky Saša

Leňulka, 7. 11. 2016, 7.41

děkuji za radu, příště v případě potřeby budu psát rovnou tam

nellys, 6. 11. 2016, 22.05

Jak kdy, nekdy me to "hodi" primo k te odpovedi a nekdy to musim pracne hledat mezi vsemi prispevky, coz me nekdy prestane bavit nebo se mi nedari najit, tak to radeji vzdam a uz nereaguji, za coz se tedy vsem zucastnenym omlouvam

Leňulka, 7. 11. 2016, 7.39

jj přesně tak to dělám taky

skřítek, 6. 11. 2016, 18.40

Taky mě to vytáčí. Ale mám pocit, že někdy se to načte rovnou u toho komentáře....

lazna, 6. 11. 2016, 14.38

Taky mi to dělá.

AllaŠvecová, 6. 11. 2016, 14.12

Ano

nikolava, 6. 11. 2016, 13.57

Také

Lenča Pešková, 6. 11. 2016, 12.56

Taky se mi to stává

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů