Kolik času trávíte v zimě s dětmi venku?

zobrazeno 2990×

Vložil(a): Alexandra, 22. 11. 2015 12.04

Maminky, trávíte s dětmi v zimě venku hodně času? Kolik? Zachumláte sebe i je a vyrazíte i na několikahodinovou procházku ven? Jak často? Nebo jste radši v teplíčku doma a hrajete si? (na fotce z loňska blbneme s kamarádkou, dětem čouhal jen nos) :)

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 24. 2. 2023, 6.20

Já každý den minimálně hodinu . Synovi je rok a tři měsíce a už krásně chodí, tak chodíme odpoledne, když se vyspí, na procházku . Někdy to stihneme i dopoledne. Koupila jsem mu kvalitní zimní kombinézu z tamaiti.cz/detske-a-kojenecke-kombinezy-z-biobavlny-a-recyklovaneho-polyesteru/ a když už ťape, tak se zahřeje. Hlavně než někam dojdeme, tak je to doba .

esternovakova1970, 26. 2. 2022, 16.25

V zimě s dětmi trávíme venku rozhodně méně času než v létě. Žijeme totiž v horách a tady je průměrná teplota asi o 3 stupně nižší než třeba v Praze, o jižní Moravě nemluvě. Když už jdeme někam na procházku, nenosíme s sebou těžké batohy plné vody, ale máme s sebou pouze filtrační konvici z https://www.penepex.cz/kategorie/filtracni-konvice-a-lahve/filtracni-konvice/. Napustíme vodu z potoka a pijeme tu pravou vodu z přírody

Mygara

Mygara, 22. 1. 2018, 10.46

já trávila docela dost, jen když bylo náledí, tak jsem se trochu bála

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 12. 2016, 19.36

J8 chtěla chodit na dlouhé procházky ale syn nám to začal bojkotovat a hrozně brečí, že chce domů

Fuga

Fuga, 28. 11. 2016, 19.46

ven chodíme často, ale max na 2 hodiny, pokud je opravdu zima. Dvakrát jsme to přepískli a malý měl 3 dny teplotu, ale jinak nic

V007A, 23. 3. 2016, 19.36

Raději doma v teplíčku, maximálně tak na hoďku

Petra Schoberová, 19. 12. 2015, 7.06

Tak pro nás je to taky první zima s malým bývám venku většinou spíše dopoledne a tak cca 2-3 hodinky, podle toho kam jdeme .. Když je velká zima tak max hodku, ten malej nezbeda stejně v kočárku nevydrží, začne sebou šít a být protiva... Jakmile dojdeme domu a dám ho do jeho hračkářství je spokojený

ivka1981, 6. 12. 2015, 16.37

Snažím se s dětmi chodit ven i v zimě. Pořádně se oblečeme a vyrazíme. Ale ne na dlouho, když je velká zima, jdeme třeba jen na hodinku. S kočárkem to nechci víc riskovat. Horší, když se staršímu synovi zalíbí na bobech, to je pak na tři hodinky hned a mamka mrzne )) ale když mu to udělá radost, tak to musím překousnout

mckvak, 4. 12. 2015, 14.40

Kdyz neni psi pocasi, vyrazime kazdy den, dopo nebo odpo podle toho jak to vychazi. Jelikoz mame letosniho drobka tak nas jeste mraz neprekvapil. Ale uz mame nachystany teploucky fusak, kombinezky a kremy na pusu. Cerstvy vzruch je nejlepsi a potrebujeme otuzovat

katarek, 30. 11. 2015, 19.29

Snažíme se chodit ven co to jde. Letošní zima bude naše první, tak uvidíme jak se bude prckovi líbit

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů