Jak trávíte nejraději svůj volný čas?

zobrazeno 2322×

Vložil(a): Alexandra, 9. 2. 2016 21.47

Maminky, asi se shodneme, že s příchodem dětí toho volného času rapidně ubylo. Ale udělat si alespoň občas chvíli pro sebe je zkrátka potřeba. Děti potřebují pohodovou mamku s dobrou náladou. A když děti svěříte jednou za čas partnerovi, babičkám, kamarádce, sourozencům, všem to jen a jen prospěje. :) Jak trávíte nejraději svůj volný čas? Dojdete si zasportovat, zalezete si s knížkou třeba do postele, nebo si napusíte vanu, skočíte ke kadeřnici a na manikůru, do obchodů, nebo s kamarádkou na kafčo? Jste raději ve společnosti, nebo potřebujete chvíli svého času trávit v soukromí? Máte pro sebe čas pravidelně, nebo nárazově? Podělte se s námi i ostatními maminkami a inspirujte se navzájem.

Sdílejte:   | 
7

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

danajokl, 30. 5. 2018, 20.15

Co se týče volna holky, vemte kamarádky a jděte společně do únikové místnosti, nedávno jsme s holkami byly v jedné na žižkově (viz https://questerland.cz/) v místnosti čar a kouzel a je to taková bomba! Odreagování a čas na kamarádky musí být.

Mygara

Mygara, 8. 1. 2018, 12.34

já trávím volný čas většinou úklidem, takže to vlastně žádný volný čas není, a pak tady

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 12. 2016, 13.48

J8 teď nejraději trávím volný čas u cukroví, začala jsem konečně včera péct Jinak spoustu času trávím tady

Fuga

Fuga, 1. 12. 2016, 8.54

čas pro sebe mám nárazově. Někdy se snažím trochu hýbat a někdy zase trochu vzdělávat, abych svůj "vykojený" mozek uvedla do normálu .-)

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 12. 2016, 13.49

Vykojený mozek to znám, já se snažím také psát atd. kvůli vykojenému mozku

LenickaB, 16. 5. 2016, 0.55

Volný čas - to je podle mého názoru úplně zbytečně položená otázka. Já zkrátka žádný volný čas nemám. S příchodem dětí je totiž všechen volný čas pryč. Ale chápu tu potřebu udělat si alespoň občas chvíli pro sebe. Ale jak ? Děti potřebují ustavičně pohodovou a pořád pohotovou mamku s dobrou náladou, vždy připravenou na rychlé řešení všech možných situací a taky nesnází. Jak trávím nejraději svoje volné chvilky ? Zavolám kamarádce a povídáme si. Takovéto volné chvilky jsou neplánované a předem nepřipravené - není čas domlouvat nějaké společné návštěvy - kina, výstavy, apod.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 12. 2016, 13.49

A když děti usnou, tak trocha volného času je ne?

Sarka6, 17. 2. 2016, 18.47

Svuj volny čas nejraději travim s přítelem v přírodě a nebo s kamarádkami u dobre kávy

Iveta Záborcová, 17. 2. 2016, 15.04

Já nejraději o volném čase /většinou když malá spí/ pročítám články na internetu, piju kávu. Když je doma muž, vyrážím s kamarádkou na procházku s hůlkami.

Mikulenka, 17. 2. 2016, 9.44

Volný čas nejraději trávím sportem, to je můj relax, třeba i obyčejná procházka v přírodě a když jdu sama, tak s nějakou pěknou hudbou do uší. Když je lezavé počasí, vyhrává to houpací křeslo a dobrá kniha s kávou

Hana Daňková, 15. 2. 2016, 15.42

Mé děti jsou věkově daleko od sebe a tak si občas odpočinu od malého čtyřletého synka s dvacetiletou dcerou. Uděláme si takový čistě holčičí den. Kosmetika, kadeřník, nakupování. Pokecáme a tak nějak si i dcera uvědomí že jsem tu i pro ni a ne jen pro brášku

Petra Schoberová, 14. 2. 2016, 7.55

Veškerý čas nejraději trávím se svým prckem ale když už opravdu potřebuji sednu ke stoji a šiju, nejvíce se u toho odreaguji, uklidním a vynervuju perfektní :ú

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 12. 2016, 13.49

J8 se nervuji u toho šití já radši peču a vařím u toho se vybiju

Petra Schoberová, 11. 12. 2016, 21.48

to znam peču dorty a mam to stejně

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 12. 2016, 22.17

Teď peču cukroví, tak jsem ve svém živlu

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů