Co s sebou nosíte (nebo budete nosit) v přebalovací tašce?

sledováno 1× zobrazeno 2604×

Vložil(a): Alexandra, 9. 12. 2015 12.52

Maminky, řekněte.. co všechno s sebou nosíte v přebalovací tašce? Máte klasickou přebalovací tašku a v ní i věci pro sebe, nebo máte oddělenou tašku pro dítě / děti a svou kabelku zvlášť? Poraďte ostatním praktické tipy, jak si co nejlépe zorganizovat vše potřebné a zároveň s sebou netahat spousty zbytečností, které nikdy nevyndáte. Ty z vás, které zatím miminko očekávají, podělte se o svou představu, jak byste si věci chtěla uspořádat a načerpejte inspiraci od zkušených maminek :)

Sdílejte:   | 
3

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

ivanka386, 24. 7. 2020, 19.11

Ahojte, já s sebou nejraději nosím tašky, které jsme si pořídili ze stránek https://delana.cz/sitove-tasky/ . Jsou to takové ty původní síťové tašky a velice se mi líbí to, že myslí i české firmy na udržitelnost a nejsou všichni jen zaslepení plasty.

Sonia, 26. 1. 2019, 20.26

Jaké máte přebalovací batohy ? A jak jsou vevnitř udělané ? Je tam taky dost kapsiček jak to bývá u těch tašek nebo je lepší pořídit tašku ?

LauraI, 30. 1. 2019, 22.56

Krásné tašky má značka Pacapod, sama od nich tašku mám a je super. Uvnitř je dost kapsiček a jsou hlavně prostorné a moc hezky udělané. Velký výběr mají na eshopu mimmo, tak se zkus podívat třeba se ti nějaká bude líbit a mají teda i batohy ale mně se víc líbily ty kabelky

jarcula, 25. 11. 2018, 22.20

Já tam nosím všechno i své věci. A pro dítě vždy náhradní oblečení.

Mygara

Mygara, 17. 1. 2018, 15.19

já jsem nosila v obyčejné tašce zavěšené na kočáru (ať žijí síťovky, ty toho utáhnou ) a klasicky náhradní pleny apod.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 12. 2016, 15.26

Já měla nejprve tašku a teď batoh a mám to oblečení na převlečení, přebalovací věci a to je tak všechno

Fuga

Fuga, 29. 11. 2016, 14.01

já nosím v přebalovací tašce plenky, náhradní oblečení, přebalovací podložku a jídlo a bryndák pro malého. Osobní věci mám u sebe v batohu, protože tašku nechávám na kočárku a některé ruce našich spoluobčanů jsou velmi nenechavé

Mahdalka, 19. 4. 2016, 21.41

Mám už 2,5 leťáka a přebalovací tašku nosím pořád,protože je prosttě úžasná a vypadá jako kabelka.Mám v ní klíče,paněženku a jelení lůj pro sebe.Pro malýho hlavně papírový kapesníčky,vlhký ubrousky,náhradní oblečení(boxerky,ponožky,tepláčky a triko),pití a mňamky.Občas bohužel ještě i dudlíka

V007A, 23. 3. 2016, 19.29

Moc tam toho nenosím. Plenku, ubrousky, peněženku, někdy občerstvení.

ivka1981, 19. 12. 2015, 16.06

mám jen jednu tašku, mám v ní svoje věci a pro dítě plínky, ubrousky, přebalovací podložku, když bylo dítě menší, nosila jsem ještě náhradní oblečení. Když je větší,bylo tam navíc pití a něco dobrého na zub.

stankau, 18. 12. 2015, 20.55

Som tehotná, ale plánujem nosiť plienky na prebalenie (látkové), medvídka a utierky na zadoček, doklady, peňaženku, kľúče, prebaľovaciu podložku, vrecko na použité plienky, kapesníčky. A uvidím, čo všetko sa ešte zmestí, pretože momentálne mám tzv. bezodnú kabelku. Muž je vždy nešťastný, keď v nej má niečo hľadať.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů