Body do VP

zobrazeno 558×

Vložil(a): louskacek2, 6. 12. 2016 19.54

Tak Vam nevím děvčata, ale poslední dobou se tu zakládá více diskuzi než kdykoliv jindy... mam takový pocit ze za to je zřejme nejvíc budu do VP pac to tu jinak nepamatuji v takovém mire...jsou maminky kterém najednou zakládají vice diskuzi denne ...no nic proti nikomu ale....

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Kamila Pecharová, 8. 12. 2016, 21.35

Ano, také mi to přijde přehnané a některé diskuze jsou opravdu zbytečné! Někteří si také předem vůbec nevyfiltrují, zda tu již podobná diskuze není a založí tu samou.. Body do VP z toho jsou, ale dle úvodní strany a pravidel promaminky.cz by "zneužívání" pro získávání pampelišek mělo být hlídané, tak si říkám, že to snad funguje a ony maminky tolik bodů nedostanou..

Alexandra, 10. 12. 2016, 15.57

Nedostanou, nebojte 😉 Mame své mechanismy kontroly. Celkove se zvedlo mnozstvi prispevku všude, ve vsech kategoriich.. Asi vliv adventní akce TRI A DOST. Možna taky některým maminkam uz došlo, ze tady maji opravdu dárky zadarmo, jen za svou aktivitu. Ale hlídáme si i obsahovou část příspěvků.

patricia077

patricia077, 10. 12. 2016, 16.16

Tak ony ty vánoce k tomu trochu svádí, taky se přiznám, že dávám témata k vánocům, ale snažím se taková, co tu ještě nebyla, hledám předem v historii, ale možná taky občas přehlédnu, ale není to myšleno ve zlém

snany, 8. 12. 2016, 5.31

Poslední dobou se diskuze stále opakují Stromeček, dárky, večeře....

Alexandra, 10. 12. 2016, 16.02

Je to tak a taky me to štve. Zkuste nam pomoct, at to tu vsechny mame porad "čisté"... Často staci maminku jen po dobrém upozornit a navést 😊

Lenča Pešková, 7. 12. 2016, 20.30

Víc jeden den jsem nezaložila ale myslím že skoro každý den hodím něco do placu😃 proč? Odpověď je jednoduchá😃 jsem sama s malým mimčem, a když si nemám za celý den s kým pokecat " normálně" tak si pokecam aspoň virtuálně😃 občas mě něco napadne a místo toho abych se zeptala jak dřív kamarádky v práci tak se zeptam tady. Jsem tady jen když malá spinká a vzhledem k tomu, ze si hraju na dudlík😃, tak mam času na přemýšlení a občas se chci rozdělit co mě napadlo a někdy mě něco zajímá tak se zeptam😃 A rozhodně to nedělám kvůli pampeliškám, ty jsou takový bonus navíc😃

Petra Önder (petrao)

petrao, 10. 12. 2016, 16.41

Některá témata jsou k zamyšlení a je fajn vidět jak ti chodi jinde

Fuga

Fuga, 7. 12. 2016, 20.20

no vidíte a já si myslela, že za založení diskuze pampelišky nejsou. Ale každeho rychlého mamonáře to brzy omrzí

Alexandra, 10. 12. 2016, 16.03

A jsou? 😉

ivka1981, 7. 12. 2016, 16.15

já si myslím, že stejně je to regulované, ty body, pokud je ta odpověď k ničemu, tak se za ni snad ani body nedávají. Aspoň tak to mám takový pocit bývalo, že už se to tu někde řešilo.

Alexandra, 10. 12. 2016, 16.03

👍🏻

kamca80, 7. 12. 2016, 10.00

Co zase překvapuje mě, tak že dřív sem si tu víc pokecela k danému tématu, co mě fakt zajímalo a ted v poslední době sem v šoku, když na moje založená témata, staršího data, najednou chodí odpovědí typu: jj nebo taky to mám tak, prostě jednoduchá rychlá odpověd jen aby se nasbíralo co nejvíce pampelišek? a to mě tedy mrzí, mám to tu pořád moc ráda a ráda píšu

Alexandra, 10. 12. 2016, 16.06

Ono to s přibývajícím počtem maminek tak je a je na nas vsech, abychom jim ukázaly, vysvetlily, jak to tady mame rady a proč... Samozrejme v našem vstricnem stylu. A nebojte, za takové odpovedi pampelišky nejsou, takze to "sběratelky" brzy přestává bavit. Samočistění nam tu funguje dobre. Chceme tu férové maminky, ktere si vzajemne chtějí pomáhat, inspirovat se.

kamca80, 10. 12. 2016, 17.54

A to se mi na vás právě moc líbí, že jste férové a vedete to tu úplně úžasně. 🌹

Adrianita, 10. 12. 2016, 16.55

To máte pravdu. Mně taky poslední dobou chodí odpovědi na mé starší diskuse a často to pro mě není důležitá odpověď.

louskacek2, 10. 12. 2016, 17.50

Jj me tuhle někdo radil k memu příspěvků před skoro rokem .

Sooňaa, 7. 12. 2016, 8.42

Je.tu spousta.novych maminek,take zakladam.diskuze,ale to.proto,ze me to.tema zajima. A nevadi mi vice diskuzi,alespon je to tu pestre

Leňulka, 7. 12. 2016, 7.37

Nový členové = nové diskuze, je to logické. Některé ano opakují se ale jiné jsou mnohdy zajímavé a užitečné

dasza, 7. 12. 2016, 6.09

A ja to psala uz davno ze nektere dskuze jsou jen honeni pampelisek... ze nektere sou jen tak honm vynyslet blbost za par bodu..nastesti promamky vi kdy a jak navysit pampelisky;))

louskacek2, 7. 12. 2016, 9.30

Jj ted to vidím i ja

patricia077

patricia077, 7. 12. 2016, 9.31

Celkove si myslim ze tahle debata je o ničem prave ze se to hlida reguluje a to je spravne a je fuk kdyz zaloz deset nebo tri diskuze rozhodne to pamelisky nenavysi!

annicka

annicka, 7. 12. 2016, 0.54

je toho vice, ale to bude asi i pocasim, a i tim ze je vice novych clenek

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů