Usinani

zobrazeno 1960×

Vložil(a): ppetaa27, 15. 7. 2016 8.19

Nemate nejakou radu na lepsi usinani? Kazdy den se aspon hodinu prevaluju v posteli nez usnu a jsem z toho uz dost unavena, protoze syn vstava brzo a ja jsem nevyspala. Pred spanim piju caj z cerstve medunky. Cetla jsem, ze je dobry i caj z chmele, ale zase neni vhodny pri kojeni a navic je pekne hnusnej. V loznici televizi nemame ani nic jinyho, co by me rusilo. Pred spanim si jeste ctu, takze ospala jsem, ale usnout nemuzu. Nemate nejake rady? Nebo neznate treba jeste nejakou bylinku, ktere by byla vhodna?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Soniiiciii, 29. 3. 2022, 11.06

Holky, já teda musím říct... co mně osobně pomohlo s usínám a vůbec se spánkem, to je CBD olej. To je přímo zázrak. To usínání je fakt senzační, konečně se těším do postele. Jinak já ho kupuju na https://cbdsvet.cz/. Doporučuju.

Betuska12, 26. 4. 2021, 21.44

Jojo taky se mi usínalo líp hned první noc, ale velký rozdíl jsem cítila tak za týden, to už jsem prostě lehla a spala

Kamcca, 25. 4. 2021, 21.27

Tak jsem si zkusila Dreamly objednat a teď je to týden co je užívám a překvapivě se mi líp usíná už teď. A když jsem si vzala poprvé tu tabletku, tak jsem za chvíli vyloženě cítila jak jsem taková vyloženě zklidněná

Betuska12, 31. 3. 2021, 20.04

Výborné je https://www.dreamly.cz/ jsou to čistě přírodní doplněk stravy. Beru ho už skoro rok a moc mi pomohl, rychleji usínám a spím klidně až do rána, což je něco, co pro mě dřív bylo spíš sci-fi

Jajka, 31. 3. 2021, 20.34

To vypadá dobře, a pořád na tebe stejně silně účinkuje i když ho užíváš už tak dlouho?

Betuska12, 31. 3. 2021, 21.25

Jo, taky jsem si říkala, jestli si na to časem moje tělo nezvykne, ale vůbec, mám spíš pocit, že je to možná ještě lepší, tím, že jsem díky tomu pravidelnému užíváním celkově víc v klidu.

Jajka, 30. 3. 2021, 22.40

Taky hledám něco přírodního, prášky na spaní jsem jeden čas brala, ale to je velká zátěž pro tělo a byla jsem po nich ráno vždycky celá omámená

Kamcca, 28. 3. 2021, 20.27

Jaké bylinky se vám osvědčily pro lepší usínání? Chci zkusit něco přírodního, aby se to netlouklo s ostatními léky, které beru.

ivanka386, 26. 9. 2020, 10.17

Ahojte, mě docela dost pomohl CBD olej ze stránek https://www.cibdol.cz . Vím, že to zní lehce neuvěřitelně, ale přečtěte si velikou spoustu studií a testů, kdy to lidem pomohlo. Já se tedy také mohu přiřadit k těm, komu to pomohlo

nela10, 24. 9. 2019, 15.15

Dobrej, nevíte o něčem na usínání (např. doplněk stravy)?

DanaJel, 7. 10. 2019, 14.38

Dobrý den, kolegyně říká Mevalen.

Mygara

Mygara, 4. 12. 2017, 5.35

zkuste myslet na nějaké příjemné místo a mít delší výdech než nádech

Fuga

Fuga, 12. 12. 2016, 14.04

já toto měla před narozením dětí a teď spím jako dřevo hned. Ale zkuste před spaním nemyslet na problémy, neplánujte, co musíte zítra udělat apod. Představujte si místo, kde byste ráda byla... např. moře, jeho vlnky, obzor...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů