Cvičení

zobrazeno 606×

Vložil(a): Gustawka, 13. 11. 2021 19.51

Cvičite doma? Máte na cvičení nějaké pomůcky? Přemýšlím o koupi posilovacích gum. A vidíte výsledky při domácím cvičení?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Monika8989, 27. 3. 2024, 23.50

Dobrý den, cvičení doma je bezvadná věc, taky jsem s tím začala a neměnila bych. Mám dost nabitý program, takže oceňuju, že si můžu zacvičit kdykoli mi to časově vyjde. Nejdříve jsem chodila na kondiční tréninky zde https://www.votchel.cz/. Ze začátku jsem cvičila jen s vlastní vahou, ale postupně jsem si pořídila jednoručky, kettlebell, švihadlo a taky posilovací gumy.

PetraKolmanova, 21. 12. 2023, 15.49

Chodím do posilky, protože to byl přesně ten problém, neviděla jsem nic, ale možná jsem měla jen dýl počkat. Odkud jsi? Já z Brna. Chodím do zonka www.zone4you.cz, tam je mi nejlíp.

Luisaa, 24. 11. 2023, 20.42

Já se snažím do toho dokopat, ale stydím se chodit do fitness. Jsou tam samí vysportovaní lidé.

zinka, 26. 11. 2023, 16.19

To, ale není pravda. Proto si domluv třeba trenéra. Nebudeš se cítit divně a on ti do začátku pomůže dělat cviky správně.

zinka, 10. 11. 2023, 17.07

Já jsem zezačátku cvičila sama doma, ale nakonec jsem si koupila členství ve fitness a cvičím s trenérem. Výsledky mám daleko lepší.

MilkaMala, 2. 1. 2023, 23.24

Cvičím doma a na Vánoce jsem dostala od manžela běžecký pás, tak jsem měla neskutečnou radost )

Olla, 3. 1. 2023, 13.39

Tak to muselo být radosti taky bych si chtěla pořídit pás, ale vůbec nevím po jaké značce sáhnout. Ty máš od koho mašinu? Jsi s ním spokojená?

MilkaMala, 1. 2. 2023, 20.04

Mám přesně tady tento a spokojená jsem moc https://www.fitham.cz/flow-fitness-dtm2500 vždycky jsem si něco takového, co mají v posilovnách přála

Drahuska, 2. 10. 2022, 16.11

Mně by zajímalo jaká máte sluchátka na cvičení? Potřebuju si pořídit nová, ale vůbec nevím po jakých sáhnout. Jediné co vím, že nechci ty s káblíkem.

Letissie, 7. 10. 2022, 17.35

Mám malá bezdrátová sluchátka na bluetooth a s těmi jsem spokojená. Koupila jsem si je za pár korun na student-eshop.cz tak tam zkus kouknout. Třeba něco vybereš.

Drahuska, 12. 10. 2022, 21.35

Tak mi tam padly do oka tady ty malá bezdrátová https://www.student-eshop.cz/neviditelne-bezdratove-bluetooth-mikrosluchatko-handsfree-s-mikrofonem/telova, tak se těším až mi přijdou a vyzkouším je .

vranovahan, 20. 12. 2022, 20.54

Co se bezdrátových sluchátek týče, tak já nedám dopustit na AirPody. Je pravda, že jsou teda docela drahé, ale často se dají sehnat za rozumnou cenu z druhé ruky. Takto jsem je koupila já. Fungují jako nové, jen ta krabička od nich byla hodně doškrábaná, tak jsem si na ni z https://www.ireminky.cz/obaly-a-kryty-na-airpods/ objednala takový pěkný obal.

LauraI, 25. 2. 2022, 19.47

Je to měsíc, co jsem si koupila běžecký pás a doufám, že mi to nadšení a pravidelný trénink vydrží minimálně do léta

WeruskaSK

WeruskaSK, 10. 1. 2022, 10.07

da sa cvicit aj s vlastnou vahou. najprv zacni cvicit nieco aby si mala navyk, potom ti staci pomocky hladat. cviceni je na youtube dost, len si musis zvazit ze ci mas rada tanecnejsie ako zumba, alebo pomale ako pilates, alebo ladne ako bootybarre, alebo nieco dynamicke ako kick box.

LucieS

LucieS, 17. 11. 2021, 11.29

Mám doma snad vše, až na ty gumy. Když loni zavřeli fitka, tak mi to donutilo si koupit běžecký pás a vybavit se vším, co jsem ve fitku používala. Realita ale je, že doma se čék moc nedonutí (nebo aspoň já), nebyl prostě čas.

Jarka mmm, 16. 11. 2021, 9.54

Posilovacich tím je spoustu typu-jen spojena, kterou se cvicej nohy, nebo jiný, kteryma se cvičí třeba bránice, pak jsou různý pritahovaci atd. Máme asi všechny 😀. Mě to s nima noc nebaví. Teď cvicim s gumama sps cvičení, kde jsou zase jiný a tam vidím pokrok po hodně krátké době (cvicim na zpevnění středu těla a hlavně na správný držení těla, kde mi to pomaha ohromně-během dvou týdnů jsem téměř narovnaná, taky mi to správný držení těla stahuje diastazu po dětech)(musí se ti ale naučit pod dohledem a ne podle videa)

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů