Trička pro kluky a holky

zobrazeno 737×

Vložil(a): Ivana6, 16. 5. 2016 14.08

Prodám různá trička pro kluky a holky, ale nemůžu to napsat do inzerátů, protože to na mě chce údaje, které nevím.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 16. 12. 2017, 12.59

bazárek je už zrušen, takže nic

Kikinka30, 1. 4. 2017, 12.43

No popravde zde moc bazarek nefrci....

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 18. 5. 2016, 8.51

Také mi to přijde složité, když to chce značku a já jí nevím. Mě takhle odradilo přidání receptů po ingredineci. Raději jsem nakonec nic nepřidala ...

Katka

Katka, 18. 5. 2016, 8.56

U receptů problém není, jen to chce trpělivost.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 18. 5. 2016, 8.58

no jo trpělivost .. tu nemám

Katka

Katka, 18. 5. 2016, 10.17

To nacvičíte ;o) Já mám doma samé flegmatiky, takže já trpělivost trénuji každý den.

Alexandra, 18. 5. 2016, 12.32

S těmi recepty máme další plány, tak je pro nás důležité mít každou ingredienci zvlášť. Aby šlo později například filtrovat podle ingrediencí. Zkuste to.. udělejte si na to čas.. hlavně pokud máte vztah k zdravému vaření, které může být inspirativní pro ostatní maminky - takové recepty vítáme

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 18. 5. 2016, 22.35

Zatím nestíhám, dítě je přednější, ale jednou snad ten čas bude. Já zrovna měla recept s dvaceti ingrediencemi, tak to bych se naklikala

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 16. 10. 2016, 16.39

Od května uběhl nějaký čas a teď už mi na těch receptech nepřijde nic složitého

Alexandra, 17. 10. 2016, 7.55

No my jsme se taky posunuly o kousek dal

Minnie, 17. 5. 2016, 8.43

Já jsem vložila inzerát jednou a bez problémů, ale je fakt že to bylo od známé značky. Až budu mít čas nafotit nějaké věci, tak je zkusím vložit a uvidím. Jinak souhlasím se Zuzkou, napsat Saše zprávu a ona vám poradí

Zuzka Čtvrtečková, 16. 5. 2016, 20.28

Tak to by chtělo napsat SZ Saše, určitě seznam rozšíří. Nebo přidá ikonku ostatní, tím by se to vyřešilo. Na tenhle problém jsem narazila jednou u vkládání recenze.

Alexandra, 18. 5. 2016, 12.31

jsem tu i bez zprávy.. upozornila mě na diskuzi jedna z našich maminek - díky Jani Co se týče takovýchto připomínek k funkcionalitě webu, nejlepší je poslat nám tip na vylepšení, nebo info o takových bariérách přes kontaktní formulář - ten je všude, v každé kategorii, nebo v patičce webu. Všechny dotazy, připomínky, návrhy, ...důkladně čteme a zpracováváme, abyste byly na webu spokojené. Vždyť naším cílem je, aby se nám inzeráty hromadily, abyste mezi sebou měly z čeho vybírat. Proto máme také inzeráty pro maminky zdarma (do 30 inz. měsíčně, což je až až pro prodávání po dětech). Co se týče výrobců, tak ty můžeme (zatím) přidávat jen my v administraci webu, ale pokud narazíte na to, že nenajdete výrobce v seznamu, můžete nám napsat a my ho doplníme, nebo když teď vím, že na tento problém narážíte, můžeme doprogramovat kolonku jiný a vepsat - jenže to s sebou nese to, že některé maminky nebudou hledat a rovnou dají jiný a budou se nám výrobci duplikovat Tak to zkrátka je. Pak nepůjde filtrovat podle výrobce. Všechny funkce, které web má, se snažíme dělat tak, abychom zajistily dlouhodobý chod a přehlednost webu. Těch informací tady máme spousty - web má hodně kategorií a na každé máme určitě co vylepšovat. Tak nám napište konkrétní bariéry a my se s nimi vynasnažíme něco udělat. Kontaktní formulář je zde: http://www.promaminky.cz/kontakt Saša

dasza, 16. 5. 2016, 19.17

Ja to zkousela jednou..ale ten vyrobce.kor u obleceni.mmto je des...a bez toho to nejde.takze sem zasadne nevkladam;)

Alexandra, 18. 5. 2016, 12.46

Když nenajdete výrobce, napište nám. Doplníme ho

dasza, 18. 5. 2016, 13.12

No.ja striham cedulky.a znacky jdou mimo.je to pro me desne zdlouhavy.nez se vse vyplni.takto to nahazu jinam.napisu si to do popisu a je to;)

Alexandra, 18. 5. 2016, 13.45

Při stříhání cedulek máte možnost uvést místo výrobce "neznámý".

Katka

Katka, 16. 5. 2016, 19.04

Taky jsem na jednom inzerátu ztroskotala, že šli vybrat jen určití výrobci a já měla jiného, ale jiného tam uvést nešlo....Stejně tak tam myslím nešla vybrat konkrétní barva, ale nějaké předvybrané, tak jsem to vzdala...

Alexandra, 18. 5. 2016, 12.45

Barev je tam dost, Katko včetně lososové, cihlové, khaki, petrolejové, okrové apod. Výrobci jasný - tam se to stát může (viz má delší odpověď výše).

dáša, 19. 5. 2016, 0.30

) ty barvy mě pobavily. Zkusim nechat vložit inzerát manželovi.

snany, 16. 5. 2016, 15.42

Například jaké údaje neznáte?

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů