Parádíte svoje děti? Pochlubte se :)

zobrazeno 2142×

Vložil(a): Alexandra, 15. 8. 2016 20.35

Maminky, parádíte svoje děti, když jdete ven, nebo třeba pro nějaké speciální příležitosti? Pochlubte se, jak to vašim dětem sluší :) Máte radši funkční a praktické oblečení, nebo si ujíždíte na nějakých super modelech? Vkládejte fotky a můžete vyhrát parádní šatičky a klobouček pro holčičku, nebo bundičku a kšiltovku pro kluka (mrkněte do kat. Soutěže).

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 3. 12. 2022, 21.31

Já mám holčičku a je to moje panenka. Hrozně jsem se těšila, až jí budu nakupovat šaty, česat culíčky a dělat z ní živou panenku, tak si to teď užívám . Objednala jsem jí šaty, sukně a další pěkné oblečení z https://www.tamaiti.cz/divci-saty-a-sukne-z-biobavlny/ a na jejím outfitu si nechávám hodně záležet.

Mygara

Mygara, 18. 11. 2017, 6.44

dcera byla spíše kluk v sukních a syn to neřešil , to spíše teď se prohlíží v zrcadle

Kikinka30, 5. 5. 2017, 7.30

Jejda,to je nadhera. Kdyz jedeme k babicce tak ano,ale kdyz jdeme ven,dam teplacky....

Fuga

Fuga, 20. 12. 2016, 6.04

já většinou ne, máme doma prasátka. a u nás , naštěstí, neplatí, že dítě si od 3 let vybírá oblečení. u nás, co mu ukážu, to si obleče a remcá jen málokdy. Jsem ráda, že nemusím řešit, jestli má na triku spidermana nebo ne

Minnie, 20. 10. 2016, 11.26

Parádím i neparádím, záleží kam jdeme . Nna hřiště, zmrzku apod stačí trika a tepláky, k doktorce jdeme oblečeni slušněji - triko, rifle. Jinak starší Natálka se parádí ráda, v létě mi kolikrát řekne sama od sebe že nechce na hřiště, že chce jen na procházku aby mohla jít v šatech šatů má nepočítaně... Doma si pořád hraje na princezny. Děti nemají rádi měkké dárky, naše modelka je za oblečení ráda ale i trika na písek nejsou obyč, ale třeba Disney nebo se zvířetem, princeznou atd. Momentálně nejvíc frčí Ledové království . Mladší decři je to ještě jedno, ale taky se snažím ji parádit aby vedle starší decry v šatech a střevíčkách nevypadala v šedivých teplákách jak chudá příbuzná . A kdy se naposled naparádily speciálně? V srpnu na křtiny synovce fotku dodám kdyžtak později, nemám v tabletu

Mahdalka, 22. 8. 2016, 22.36

Můj syn je hroznej model a vůbec nechce tepláky,jen kalhoty(džíny).Je schopnej se několikrát za den převlíknout a oblečení si chce vybírat sám,včetně pyžama.Na hřiště a písek upřednostňuju legíny nebo tepláčky,kolikrát se mi ve výprodeji daří ulovit parádní kousky z lindexu nebo ze zary a když jdeme na návštěvu nebo k doktorovi,dám ynovi většinou džíny nebo nějaký kalhoty.Loni na štědrý den měl dokonce kalhoty s košilí,vestou a motýlkem

Lenourecek, 22. 8. 2016, 21.50

Syna oblékám podle příležitosti. Nejvíce jsem si to užívala, když byl ještě úplně malé miminko. Čím je starší a pohyblivější, tím je jeho oblékání složitější a vzteká se u něj, takže jsem ráda, když ho přes den nemusím převlékat Mám ráda praktické věci, které jdou dobře a snadno oblékat, nikde ho neškrtí a jsou z kvalitních materiálů. Samozřejmě ale chci, aby mu to i slušelo. Někdy se také parádí sám, třeba jako na fotce

Kateřina Kapcová, 21. 8. 2016, 12.37

Podle prilezitosti ho urcite obleknu, ale nijak zvlast to neprehanim. A hlavne.. uz ted si diktuje co ano a co neee. A to je kluk. Noo nevim. Paradnik a manekyn to asi bude Nebudeme to mit asi jednoduche

Karin Boušková, 20. 8. 2016, 16.04

Mám dva syny a ty teda zrovna moc neparádím přikládám fotečku syna Tomíka jako malého manekýna

vendy.z, 20. 8. 2016, 15.54

Parádíme se podle příležitostí - jinak na bohoslužbu, jinak na svatbu, jinak do města, jinak na výlet...a skoro vždy to jistí náhradní oblečení To nezklame nikdy, ač si někdy říkám, že té 5-ti leté už bych nemusela nosit a pak jdeme neplánovaně na vodní hřiště a šup, musíme převlékat.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů