Změny ve VĚRNOSTNÍM PROGRAMU ProMaminky.cz

sledováno 1× zobrazeno 1618×

Vložil(a): Alexandra, 22. 2. 2018 11.32

Ahoj maminky, jak víte, každý týden odesíláme velké množství dárků z Věrnostního programu, které si vybíráte za svou aktivitu. Je vás víc a víc a skladování dárků a samotná rozesílka je pro nás už moc velká finanční zátěž. Nechceme ale tento benefit našich stránek rušit... naopak pro vás chceme VP zásobit víc a víc dárky, které budou pro vás hodně atraktivní. Potřebujeme ale od vás pomoct s pokrytím nákladů na rozesílku. Takže od března si budete moci jako dosud ve VP vybírat dárky ZDARMA za nasbírané aktivity, ale poštovné budete platit vy. Věříme, že tento náš krok pochopíte. Budete si moci vybrat z několika způsobů dopravy od Zasilkovny, přes Českou poštu, Slovenskou poštu, DPD a dalších.. Abyste na poštovném co nejvíce ušetřily, budete mít možnost vložit si vybraný dárek stranou a do 30 dnů k němu přidat další dárky a zaplatit poštovné jen jednou. Vše najdete po spuštění na začátku března přehledně sepsané v kategorii Věrnostní program. Díky předem za pochopení. 📦🎁💌

Sdílejte:   | 
6

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

KackaPJ, 18. 5. 2018, 20.16

Nevím, jestli to tu padlo. Osobní odběr by nešel?

Alexandra, 23. 7. 2018, 7.53

Zásilkovny mají osobní odběr. V Praze máme sklad na P10, ale přímo odberné místo to není.

eliskova, 2. 4. 2018, 20.34

chtela bych se zeptat. v minulych letech se zasilala vstupenka na festival for kids emailem. tentokrat jsem si ji take objednala, ale chce te po mne postovne (nejlevnejsi pres zasilkovnu je 48kc,coz mi prijde za jednu vstupenku poslanou v obalce pres ceskou postu mnohem levnejsi - nejlepsi by vsak bylo, kdyby bylo mozne vstupenku opet zaslat online) diky moc za odpoved

Kristy Sim

Kristy Sim, 21. 3. 2018, 21.53

Já se teda možná zeptám hloupě... Ale jendu odměnu jsem si vybrala 6.3. druhou 14.3. V nabídce VP je u ní napsáno "neodeslano", ale nikde nevidím seznam těch dvou odměn a jak si ke poslat? Jedinne co vidím, když je rozkliknu je, že jsem tuto odměnu již získala. Poradíte mi někdo prosím...? Děkuji.

Spernakovna, 13. 3. 2018, 9.13

Úplně tomu rozumím, vidím jak já, s občasnou soutěží párkrát do roka zasílám výhry na vlastní náklady a to mám jen jednoho výherce.Musí to být opravdu velká finanční zátěž a myslím, že dárečky za ty penízky za poštovné stojí

annicka

annicka, 8. 3. 2018, 10.29

Naprosto to chapu, jsem rada za darecek a Vam dekuji, ze to tak dlouho fungovalo i bez postovneho.

vaniilla, 6. 3. 2018, 11.58

Mám ještě jeden dotaz/návrh - nešlo by udělat "vracení" odměny (odměna by se vrátila zpět do výběru a nám by se zpět vrátily pampelišky)? Kdyby si třeba po týdnu člověk rozmyslel, že vybranou odměnu nechce, nebo jako se teď stalo mně, že jsem si objednala jinou barvu, než jsem chtěla

Alexandra, 7. 3. 2018, 9.48

Ty jo, to by v tom byl už dost zmatek. To nejde, nezlobte se. Pro nás by to znamenalo opakované naskladňování a vyskladňování a byl by zmatek v počtech. Je v tom i trochu kouzlo, že nevíte, co do VP přiskočí a kdy. Díky za pochopení.

vivianr, 6. 3. 2018, 6.53

Chtěla bych se jen zeptat, jestli někde najdu nějaký přehled cen dopravného nebo nejdřív musím dárky objednat a pak zjistím, kolik to bude stát? Děkuji

Alexandra, 7. 3. 2018, 9.49

Doplněno na úvodní stránku VP. Ať máte hned jasno

vivianr, 7. 3. 2018, 17.09

Děkuji

vendy.z, 3. 3. 2018, 20.45

Mám objednané odměny již více než 14 dní, jak zjistím, kdy dojdou? Děkuji

NikolaJ

NikolaJ, 6. 3. 2018, 9.44

Vaše odměny byly odeslány již před několika dny, už dorazily?

vendy.z, 10. 3. 2018, 20.46

ano, už dorazily v týdnu - manžel měl Vánoce Jsme závislí na deskovkách, pořádáme i setkání pro veřejnost, kde se deskovky hrají

vendy.z, 1. 3. 2018, 19.13

Dalo by se do systému i vložit status objednávky - odesláno? Abychom věděla, kdy to mám čekat? Např. nyní čekám už více jak 14 dní a pořád dárky nepřišly

Alexandra, 7. 3. 2018, 9.50

Jakmile se objednávka dostane do stavu "předáno dopravci", posíláme nově email. Orientační doba dodání jednotlivých dopravců je uvedena na úvodní stránce VP.

vendy.z, 10. 3. 2018, 20.45

Děkuji už dorazilo, mám radost

skřítek, 1. 3. 2018, 13.05

Klobouk dolů, vydržely jste to dlouho....

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů