X Život dítěte s epilepsií

zobrazeno 544×

Vloženo: 26. 3. 2017 10.52

Dětské epilepsie a epilepsie u dospělých se liší. Jak? A jak probíhá léčba dítěte s epsilepsií? Napoví v článku. Dozvíte se také, jak postupovat v případě záchvatu.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Minnie, 19. 9. 2021, 21.43

Uff, to musí být hlavně pro rodiče hrůza. Jako malá jsem viděla epileptický záchvat holčičky z vedlejší třídy a mazec. Doufám, že mé děti to nepotká.

naštěstí jsou kluci v pořádku,ale bohužel má tchýně epilepsii má,tak doufám,že se klukům epilepsie vyhne obloukem

Katka

Katka, 5. 4. 2020, 12.52

Teď zjistili epilepsii u syna kamarádky. Musí brát 3x denně léky

Žofinka

Žofinka, 9. 6. 2018, 14.51

Tak určitě je něco jiného číst a něco jiného zažít

martínek, 16. 5. 2018, 21.59

já jsem právě zjistila že syn 3 roky ji má, měl 7 záchvatů za poslední 3 měsíce . milé maminky ani netušíte očem tu vlasně čtete pokud to nezažijete . i já do nynějška takové články četla ,psala že je mi to líto ale to co cítím teď se popsat nedá i jsem musela navštívit psychyatra a sama se teď léčím s psychykou . číst o tom není nic , zažít to ....

Aliisha

Aliisha, 5. 2. 2018, 13.08

S epileptický záchvatem jsem se nesetkala, ale je dobré vědět, jak pomoci.

dadinkamaminka, 5. 7. 2017, 17.20

Nastesti Je syn v poradku doufam ze se mu tahle oskliva nemoc se mu vyhne obloukem. To musi byt hrozne ja bych asi nevedela, co mam delat ve chvili, kdyz b mel nekdo zachvat... Taky bych zpanikarila urcite

mckvak, 2. 7. 2017, 19.10

Dobre zpracovany clanek, prinosne informace

Zdeňka S., 1. 4. 2017, 17.20

Taky pevně věřím, že nás nic podobného nepotká, všechny maminky, které se s touto nemocí potýkají, jak sami nebo u svých dětí, mají můj velký obdiv a respekt..

Cherrynka, 29. 3. 2017, 18.32

Syn se tomu vyhnul, díkybohu

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů