Spouštíme eshop s včeličkovým dětským oblečením :)

zobrazeno 1283×

Vložil(a): Alexandra, 23. 10. 2017 19.16

Mamky, tak máme po veletrhu a ládujeme postupně do našeho eshopu naší včeličkovou kolekci. Kouknout se můžete tady: www.promaminky.cz/eshop Na veletrhu se dost prodalo, ale pořád ještě zůstala spousta krásných kousků, které se třeba zrovna netrefily velikostí tamním nakupujícím. Máme velkou radost z té spousty pozitivních ohlasů a z toho, že se nezřídka stávalo, že k nám maminky nejdřív nakoukly, pak si obešly celý veletrh a vrátily se, aby nakoupily. :) Těší nás pochvaly materiálů i kvality ušití. Postupně vkládáme kategorii po kategorii a kus po kusu. Dnes to vidím do noci, uvidíme, kolik toho stihneme.. zítra zbytek. Tato várka je první zkušební kolekcí a už víme, že budeme došívat.. nejvíc tepláky a mikinky, kterých se teď prodalo nejvíc (podzim, zima) a taky oboustranné čepice a tunely. V nabídce máme dále trička s dlouhým rukávem, legínky, body, pyžámka (ale těch se taky dost prodalo).. něco je z biobavlny, něco z normální bavlny. Vše ale hodně kvalitní a hlavně VČELIČKOVÉ. K nákupům budete dostávat pampelišky (jak jinak) a brzy bude také v provozu možnost vložit fotku s dítětem v našem včeličkovém oblečení a pokud bude pěkná a kvalitní, přidáme ji k danému produktu a vám připíšeme další pampelišky. :) Tak nakoukněte a dejte nám vědět, jak se vám kolekce líbí. Ceny jsme se snažily držet co nejníž to šlo, ale samozřejmě je to šité tady (žádná Čína), super materiály, tak nemůžeme konkurovat cenou levným řetězcům. Ale pár hezkých kousků to chce mít doma, ne? ;)

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 21. 9. 2022, 10.05

Taky se ráda podívám. Pro dceru objednávám oblečení z e-shopu https://www.tamaiti.cz/ , protože tam mají kvalitní a originální oblečení. Vadí mi, když pak jdu po městě a každé druhé dítě má stejnou čepici nebo bundu. To si radši za oblečení připlatím, budu ho mít kvalitní a navíc originální .

michaelanavrc, 18. 9. 2018, 15.05

Hezke, ja nakupuji veci z eshopu kde jsem spokojena s objednavanim,ale tohle s emi libi taky.

annicka

annicka, 7. 11. 2017, 22.18

kolekce se moc povedla!! Mela jsem moznost osahat na veletrhu a uz mame favority

Alexandra, 7. 11. 2017, 22.42

Tak rychle, než budou pryč.. Nejedna maminka už byla smutná, že než se rozkoukala, její vyhlídnutý kousek byl pryč. Máme jen pár kousků od každého.

annicka

annicka, 7. 11. 2017, 22.48

dekuji za upozorneni, pokusim se co nejdrive

Zuzka Čtvrtečková, 2. 11. 2017, 8.38

Taky se musím pochlubit. Od té doby, co svetr máme, tak v jiném do školky nechce

vendy.z, 27. 10. 2017, 21.33

Viděla jsem...škoda že to není na toto období

Alexandra, 27. 10. 2017, 22.41

Jsou tam fleece mikiny i tepláky na doma, do školky, leginky jdou i jako spodní vrstva, trička s dlouhým rukavem... chtěly jsme softshell, ale uz to bylo dost narychlo.

vendy.z, 27. 10. 2017, 22.59

Já právě chtěla také softschell, ale koupím asi jinde. Je dobré, že to jsou věci na gumu, to je nej Tepláky a tyto věci budu řešit až na jaře....

baru86

baru86, 26. 10. 2017, 20.49

Pěkné, na mě na první pohled moc růžové, ale možná jen klam, prozkoumám nabídku

Alexandra, 27. 10. 2017, 11.27

Prozkoumejte... určitě najdete i spoustu jiných barev 😉

Lenourecek, 25. 10. 2017, 22.14

Moc se mi líbí vzory, určitě časem něco objednám

nocken, 25. 10. 2017, 20.21

Už se těším na větší velikosti.

Alexandra, 25. 10. 2017, 20.34

tepláčky jsou tam

Žofinka

Žofinka, 25. 10. 2017, 8.01

ráda se podívám

dadinkamaminka, 25. 10. 2017, 7.50

Pěkné věci,jen mě mrzí,že to je všechno na mrnata Budou v nabídce i větší velikosti? Moc s emi líbí rosotucí tepláčky ty tmavě modré,ale bohužel není velikost,kterou bych potřebovala.Myslím tím velikost 116 nebo 122..

Alexandra, 25. 10. 2017, 15.21

Dejte si sledování. Zrovna tyto budou (prodaly se na veletrhu). Teď přidáváme barevné tepláčky a jsou tam i větší kousky. Ty džínové budou i vyteplené

dadinkamaminka, 25. 10. 2017, 17.22

To by bylo super

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů