Průběh porodu druhého dítěte

sledováno 1× zobrazeno 10088×

Vložil(a): Alexandra, 6. 10. 2014 21.20

Ahoj maminky, čekám druhé miminko a slyšela jsem, že druhý porod bývá rychlejší a celkově "příjemnější", než ten první. Jakou máte zkušenost?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Leen, 20. 11. 2019, 10.57

První trval 6hodin, druhý byl 2hodinovy a více bolestivý.

jkubeso, 24. 1. 2018, 10.58

Druhý porod byl o dost rychlejší, o to horší kontrakce Ale byl bez nastrihu, dcerka byla malinká

deis.y, 23. 1. 2018, 23.19

Za mě oba dva nastejno, ale u toho druhého už jsem věděla co mě čeká a na co si dát pozor.

Pavla Brzokoupilová, 23. 1. 2018, 21.30

Prvni porod trval 2,5h a druhy byl KP(konec panevni) a trval 1,5h. Byl teda bolestivejsi. Ale casem se zapomene

Alexis01, 23. 1. 2018, 19.17

Kontrakce u prvního i u druhého porodu začali stejně v 17:00 první se narodil druhý den 10:44 a druhý se narodil v 4:30 ráno a druhý porod byl rychlejší bez oxytocinu a bez nástřihu ani poranění jsem žádné neměla ale do třetího nejdu stačilo mi 😉

Žofinka

Žofinka, 1. 1. 2018, 7.50

to já se nechám teprve překvapit a doufám, že je to pravda

porsche, 24. 6. 2017, 13.37

Neverila sem tomu ale druhy porod byl opravdu rychly,prijeli jsme do porodnice v 22.45 a v 23.11 byl maly na svete.Asistentka mi tocila ozvy a ja ji rikam ze uz asi rodim a ona to rozdychejte jsou to jen stahy,no a po kontrole mi povida honem zavolam z chodby tatinka a sestre rika rychle doktora uz vidim hlavicku.Poplatek za tatinka u porodu ani nechteli,pry co chcete platit vzdyt ste si dite odrodili sami

editak, 22. 1. 2018, 16.46

tak to byli vstřícní! My jsme si to opravdu málem odrodili sami, kazdou kontrakci muz zvonil na personal, dvakrát prisli velmi laxně, říkám, že cítím hlavičku, partner na ně už řval, ať pohnou, hlavička byla opravdu venku a já na to sama...pak teda přiběhli..ale byla to hrůza, .... trvalo to jen 10 minut... první porod trval hodinu, ale byl příjemnější v tom, že tam pořád se mnou byla porodní asistentka...

Mygara

Mygara, 20. 4. 2017, 11.29

já ho měla rychlejší, ale bohužel nedobrovolně, protože malý se narodil v 32. týdnu a jak byl menší, tak šel opravdu snadněji

misalla, 11. 2. 2017, 10.02

U mě byl tedy druhý porod náročnější, ale možná to bylo tím, že první jsem měla urychlovaný oxytocinem( od podání to šlo strašně rychle a malej byl na dvě zatlačení venku). Když to srovnám, tak druhý byl sice rychlejší, ale bolestivější. Myslím, že každý porod je jiný a záleží na mnoha okolnostech. Hlavní je snažit se být v psychické pohodě a věřit svému tělu, reagovat na jeho signály a pak to jde určitě mnohem snáz.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 12. 12. 2016, 14.52

Zajímalo by mě jestli nakonec byl rychlejší a příjemnější, jednou chci druhé miminko a pořád doufám, že to tak bude

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů