Na co se nejvíc těšíte, až se vám narodí miminko?

zobrazeno 3001×

Vložil(a): Alexandra, 15. 12. 2016 17.07

Maminky, které právě čekáte miminko.. Na co se nejvíc těšíte, až se narodí? Pokud už třeba dítě máte, je vaše "těšení" jiné? Jak?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 9. 4. 2017, 8.31

já se nejvíce těšila na to, až mi řeknou, že je živé, zdravé a jak ho poprvé uvidím a čichnu si k němu .-)

Peta Johansson, 13. 3. 2017, 21.50

Nejvíc jsem se těšila, až bude v náručí, je to tak krásné, že mi navadilo stehovani poranění ani všechna bolest. Miminko je prostě nádherné a k unuchnani ☺

jaaniickaa

jaaniickaa, 23. 12. 2016, 17.09

Nejvíce se těším na to, až budeme celá rodinka zažívat společné radostné chvíle nových objevů

Lenka Juříková, 23. 12. 2016, 0.31

Nejvíce se těším až poprvé uvidím naší malou holčičku a položí jí na mě a budeme si užívat společné chvilky 🙂

KackaPJ, 22. 12. 2016, 23.38

Koukám, že se rozdíly mezi dětmi zmenšují My máme za chvíli 10m a zatím neplánujeme. Ale až to přijde, budeme se těšit, jak se ta naše bude taky těšit, pak se o prcka "starat", hrát si

sonacha, 22. 12. 2016, 22.22

Těším se na to, že u nás bude ještě veseleji než teď, s naším 2 letým lumpíkem

RomkaM, 22. 12. 2016, 20.46

Uz mame chlapecka...bojujeme se spanim noc co noc, ale bavi me to,ze me potrebuje

Lenka Mišková, 22. 12. 2016, 17.53

Nyní čekáme druhé miminko holčičku a termín máme 4.2. Jelikož doma máme již 15m chlapečka, moc se těším na to, až budu holčičku česat a strojit Vzdy jsem kupovala věci neutrální a odsuzovala maminky, které kupujou věci jen růžové nebo modré a popravdě mohu říct, že když se podívám do skříně synovi, převažuje opravdu barva modrá a když otevřu skříň připravenou pro dcerku, je snad vše růžové... Takže ani já nejsem jiná A už se nesmírně moc těším na to, až ji ty věci budu moci obléct... Další věcí na kterou se moc těším pak je naděje, že dcerka bude vlasatá Syn je dodnes skoro plešatý, tak dokud je dcerka v bříšku mám ještě naději, že bude vlásky mít A já budu moci konečně něco česat

Milca Cernohlavkova, 22. 12. 2016, 17.30

Nam uz se miminko narodilo, mame krasneho chlapecka. Nejvice jsem se tesila, az se s malickym budeme tulit a uzivat si spolecne chvile doma i venku na prochazkach. Ted se nejvice tesim na prvni spolecne Vanoce

kkatee, 22. 12. 2016, 16.58

Nemohu se dočkat toho, až poznám toho človíčka, co ve mě roste ♥ Necháváme se překvapit, takže jsme opravdu zvědaví s manželem! Je to naše první miminko, takže vše velice prožíváme

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů