Jak přežít pubertu svých dětí

zobrazeno 166×

Vloženo: 17. 8. 2017 23.54

Puberta neboli adolescence - období osobní revoluce mladého člověka. Období, kdy vrcholí procesy fyzického, sexuálního, emocionálního, psychického a sociálního zrání člověka. Jak toto období přežít k oboustranné spokojenosti?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Minnie, 15. 1. 2022, 19.41

Nejstarší dceři je 10, takže nás to čeká brzy a vůbec se netěším, snad to proběhne v pohodě. Už teď mívá takový chování, že odsekává, dělá ksichty a tak...

jufy54, 27. 10. 2021, 19.12

My s dcerou i během puberty měly dobrý vztah. Sice ona měla někdy své přehnané nálady, ale to nás vždy nějak obešlo. Jsme spíše kamarádky a snažily jsme se mít hodně i společné zájmy. Třeba mě dostala gelovými nehty, kdy se je naučila modelovat a momentálně je šikovná i na zdobení nehtů. Kupuje různá razítka, zdobítka, pásky a nevím co ještě z https://www.rajnehtu.cz/zdobeni-nehtu/ a takhle si užíváme naše holčičí chvilky.

já byla v pubertě na zabití můj prvorozený syn pubertu už má,ale dá se to zvládnout,jak bude druhorozený syn v pubertě,tak to se asi zabijeme už se toho bojím.

Žofinka

Žofinka, 4. 6. 2018, 7.25

Já byla pěkné kvitko

Zdeňka S., 30. 5. 2018, 13.44

Tak na tohle období už se vysloveně těším :)

martinazab, 18. 9. 2017, 20.41

Som zvedavá. Ja som bola v puberte hrozná

Fuga

Fuga, 4. 9. 2017, 18.03

čas si musíme udělat na každé dítě, akorát u těch starších na to člověk možná trochu zapomíná .-)

Mygara

Mygara, 1. 9. 2017, 7.25

přežít to jde, hlavně, každé dítě je úplně jiné, syn byl v pubertě hrozný a před ní byl milé dítě, dcera to měla naopak .-)

Petra Schoberová, 24. 8. 2017, 18.00

Už se těším když si vzpomenu na svoji pubertu ajajaj

Eliška Kozlova, 21. 8. 2017, 6.26

To bude těžká zkouška i pro me, vím a všude to vidím kolem sebe: "Důležité je mít pevně nastavené hranice, ideálně i s ditetem (pubertakem) a ty dodržovat!" - Jenomže ja jsem pravý opak generála, takže si x-krat denně musím opakovat, ze nesmím ustupovat - ještě ze pubertaci nejsou tak roztomilý jako třeba batolata

Alexandra, 21. 8. 2017, 8.07

Ja věřím, ze kdyz se ted jako batolata, predskolaci, školáci.. naučíme spolecne věci řešit a domlouvat se, tak to muze fungovat i v pubertě. Domluvit se na určitých pravidlech a hranicích vzájemně, ne rozkazem. Myslim, ze je důležité, aby dítě vědělo, ze za námi muze kdykoliv s jakýmkoliv problémem nebo i radosti přijít. Uvidíme, az nam deti dorostou, co ten čas přinese.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů