Co vše musí dítko ve školce zvládnout?

sledováno 1× zobrazeno 2651×

Vložil(a): Jana V., 20. 9. 2015 9.33

Dobrý den, maminky, jak je to u vás ve školce? Také se už tříleté děti musí umět samy obléci, svléci, zout, obout, utřít zadeček? V naší školce paní učitelky dětem rády pomohou, samozřejmě čtyřleťákům a starším už asi ne, ale v kamarádčině školce už toto vše vyžadují od začátku školičkové docházky, což mi přijde tedy fakt brzy. Jaký je váš názor?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 5. 3. 2018, 8.14

u nás málem musí někdy pomoci i 4letému, jinak se ven nevykvrdlají

Mygara

Mygara, 29. 1. 2018, 14.35

u těch prťat a mnohdy i u těch větších pomáhaly

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 12. 1. 2017, 22.59

U nás se vyžaduje samostatné oblékání, tak jsem zvědavá jak to syn za rok zvládne

Fuga

Fuga, 24. 11. 2016, 10.05

u nás vyžadují samostatné oblékání,ale z principu. Když to nejde, tak pomůžou se zipem apod. A zadečky utírají i 4letákům, to obdivuji

Minnie, 1. 4. 2016, 21.11

Mám čtyrletou a na záchodě jí zadek normálně a bez řečí utřou. Myslím že na tohle má času dost. U nás vyžadují aby dítě bylo bez plen a aby se aspoň částečně umělo smao najíst. S oblékáním běžně pomáhají. Boty na suchý zip kupujeme automaticky takže bez problémů. U svačinek si děti sami mažou pomazánku na pečivo a u oběda si krájí, a co nejde, paní učitelky rády pomohou.

kajca, 6. 2. 2016, 9.08

U nás sa vyzadovalo len aby boli deti bez plienky a aby vedelijest lyzickou.

dáša, 29. 1. 2016, 17.34

U nás máme malou školku, nemají tam takové nároky, rádi dětem pomohou. Ty menší školky jsou skvělé i co se týká nemocnosti a péče o děti.

mckvak, 24. 9. 2015, 20.31

No ja se toho docela desim - jeste se nas to netyka, ale jak to tak ctu, prijde mi ze ve vetsich mestech jsou naroky uplne jinde .(

Dana Kubištová, 22. 9. 2015, 13.18

U nás je také obrovská tolerance.Ale možná je to tím, že žijeme na vesnici.V Praze si tenkrát dělali poznámky a myslím, že to pak při výběru hrálo docela roli.

Zuzka Čtvrtečková, 21. 9. 2015, 11.13

Synovi je 2,5 a prvního října jde do školky. Umí se najíst, obléknout (i když se zipy má trochu problém), při utírání jen kontrolujeme, takže si myslím, že naučit se dá všechno

Katka

Katka, 21. 9. 2015, 19.10

Asi jako matka nejsem dost ambiciozní Každé dítě se to jednou naučí, nevím proč stresovat jestli to bude o půl roku později nebo dřív.

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 11.49

Není třeba se stresovat, někdo se naučí dřív, někdo později. Moje dítě je šíleně aktivní a všechno chce dělat sám, tak toho trochu zneužíváme

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů