Virus Zika

zobrazeno 1931×

Vložil(a): louskacek2, 6. 2. 2016 23.14

Co nas v lete asi ceka....komari invaze:-(

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 8. 1. 2018, 12.24

naštěstí se sem ty potvory nedostanou, je na ně zima

Fuga

Fuga, 1. 12. 2016, 8.47

no, u nás asi nepotkáme nakaženého komára spíše nakaženého chlapa:-), ale tam je riziko zase jen pro nevěrnice

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 19. 10. 2016, 9.22

Já v létě neviděla ani jednoho komára a žádné štípnutí, tak se invaze nekonala ...

Radulka, 16. 5. 2016, 7.24

Jsem těhotná a vůbec to neřeším. Přítel letí v září do USA, tak možná potom budeme opatrnější, ale jinak se tím vůbec nezaobírám

Pavla H., 12. 5. 2016, 10.03

Jako nebýt těhotná,tak to vůbec neeším a jde to mimo mě,ale jsem.A bojím se,vím-nebo si říkám,že je to přehnané,ale na druhou stranu,nerada bzch si za pár měsíců vyčítala,že mi ten týden u moře nestál za to Jezdíme každý rok a bude mi to chybět,ale radši to opravdu letos oželím,ono ikdyž pominu Ziku,tak celkově ta Afrika teď není bezpečná....

LucyH, 1. 4. 2016, 15.30

Je to mediální bublina - Segra se vrátila z Mexika, kde ma těhotnou kamarádku a Zika tam byla vždycky a tam se toho nikdo nebojí, tak proč bychom se měli bát my? Navíc souvislost s mikrocefalii nebyla jeste prokázána, jenže naše média nám řeknou A na B zapomenou. Nova k tomu dodá deprimujici hudbu a katastrofální ilustraci evropskych zemi, kam se budeme bát jet a jediný, kdo z toho ma profit jsou farmaceutické firmy, které platí vývoj očkovací vakcíny. Takže hlavně klid - ten je pro naše miminka nejdůležitější. Jinak v Panamě jsem byla loni a nemyslím si, ze by tam loni Zika nebyla, jen to u nás nikdo neřešil

nikihiphop

nikihiphop, 11. 3. 2016, 23.42

nemám z toho obavy a to jsem právě těhotná myslím že u nás v česku je tu celkem bezpečno ale chudinky v brazílii už aby měli ten lék

mtina, 10. 2. 2016, 9.14

Je to zákeřný virus, ale takových je spousta a o nich ani nevíme. Kdybysme se měli pořád bát žijeme v neustálém strachu... Televize vždycky všechno nafoukne do ooooobr bubliny...

Petra Schoberová, 10. 2. 2016, 7.08

Asi sem paranoidní ale mam spíš pocit ze je to zbraň..

lazna, 8. 2. 2016, 14.20

Další dítě neplánuji. Takže se nebojím

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů