Sběratelské edice

zobrazeno 952×

Vložil(a): Zuzka Čtvrtečková, 25. 11. 2015 17.40

Dneska na nás v každém obchodě číhají, sběratelské kartičky, samolepky, věrnostní programy. Ať už jde o plyšáky, nádobí, postavičky, DVD, lego... Propadáte sběratelským mániím nebo se jim vyhýbáte? A co na to vaše děti? Nebo raději sbíráte loga a kódy z výrobků? Nezdají se vám tyhle mánie přehnané?

Sdílejte:   | 
3

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 22. 1. 2018, 10.33

já když je možnost, tak sbírám, ale nechodím do těch obchodů jen kvůli tomu

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 12. 2016, 19.38

J8 to nějak neprožívám, sbírala jsem možná jednou v tescu jinak ne

Fuga

Fuga, 28. 11. 2016, 19.51

někdy ano, ale na některých ujíždím .-)

nikolava, 9. 11. 2016, 13.59

My máme plyšáka z Penny, knížky z Alberty - sbírají babičky. My chodíme do Lidla a tam se nic nesbírá

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 12. 2016, 19.38

Teď se v lidlu sbírá na nože

ivka1981, 6. 12. 2015, 16.35

Když to stojí za to,sbíráme, ale ne každou. Sbírali jsme nálepky z penny a už nikdy více. Je to náročné,když pak chybí posledních pár kousků a není možné je dohledat. To pak shánímpo známých i mezi dalšími maminkami na internetu. Teď zrovna sbíráme nálepky na plyšáky v jednotě, ale pomáhají nám i babičky, tak máme zatím jednoho a druhého snad stihneme do Vánoc nasbírat.

mckvak, 4. 12. 2015, 14.32

JE to ujete, ale jak bylo receno, uz nevim cim nalakat zakazniky. Taky mame vybrane obchody do kterych chodime a sbirame max to co se nam libi. Ono treba do Alberta, ktery je u nas naprosto straslivy - bych nesla ani kdyby tam nabizeli buh vi co

JanaH, 28. 11. 2015, 10.52

Cíleně do jiného obchodu, než kam chodíme běžně nakupovat, kvůli sběratelským akcím nechodíme. Nejblíž máme Albert, takže když byla akce na dětské knížky a DVD, tak jsme sbírali. Třeba knížka Káťa a Škubánek je teď u nás velmi oblíbená. Ale body na nádobí a tak si ani nebereme.

veru.veru, 26. 11. 2015, 20.19

Když už někde nakupuju, přijde mi fajn, že tím můžu udělat radost dětem. Některé akce jsou lepší, jiné horší, sbíráme jen něco, ale zase že bychom kvůli tomu nejezdili nakoupit jinam, to zase ne.

Zuzka Čtvrtečková, 26. 11. 2015, 16.14

My sbíráme, když se nám něco líbí. Vlastně jezdíme jen do Alberta, občas do Tesca. Nejlepší akcí pro nás byly DVD a knížky, jinak na kartičky, nádobí a plyšáky nejsme. Malej tomu ještě nerozumí nebo to ignoruje, ale jsem zvědavá, co až bude větší. Nejšílenější jsou pak komentáře, které čtu na profilech, občas je děsný, jak kvůli jednomu bodu/kartičce/samolepce jsou někteří schopni volat vedení nebo prodavačku kamenovat.

vivianr, 26. 11. 2015, 12.19

Já schovávám body a kódy jen z toho, co kupujeme. Bohužel Albert máme z ruky, takže knížky a DVD nemáme. Kartičky atd bych nejraději vyházela, ale to mi neprojde.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů