Glykemická křivka

zobrazeno 2261×

Vložil(a): vivianr, 10. 8. 2015 13.27

Jak to chodí u vás?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 5. 2. 2018, 14.18

jak už zde bylo napsáno

Žofinka

Žofinka, 5. 2. 2018, 11.55

mně brali 3krát krev a po prvním odběru dali vypít roztok s glukozou

Fuga

Fuga, 23. 11. 2016, 14.23

odebere se krev nalačno, vyhodnotí se, pak vypijete tu sladkou dobrotu a opět vám odeberou krev po 1 a 2 hodinách. A nesmíte se moc hýbat

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 19. 10. 2016, 9.33

U nás se přinese moč a odebere krev. Pak se vypije roztok a po třech hodinách se opět odebere moč a krev

Lusesita25, 10. 10. 2016, 18.55

Rozhodne pujdu zas. Sice je to otravne, ale nic co by se nedalo prezit.

Minnie, 20. 10. 2015, 10.43

Poprvé jsem nebyla, podruhé ano a výsledky jsem měla v normě. Ráno mě píchli do prstu, potom jsem vypila roztok, na 2 hodiny mě poslali domů a pak jsem šla na odběr ze žíly. Výsledky mi řekla moje gynekoložka za 14 dní v poradně.

vivianr, 14. 8. 2015, 15.24

Tak jsem dopadla relativně dobře. Dodržovat jídelníček a častěji mi budou brát krev. Nikam lítat nemusím.

mckvak, 11. 8. 2015, 16.22

U me se bralo z prstu - pak roztok a jeste dva odbery- Jelikoz omdlevam kdyz vidim kapku krve tak to bylo dost narocne. Ale vsechno bylo v poradku

vivianr, 11. 8. 2015, 18.41

To je dobře. Mě štve, že nevím, co bude dál a do pátku ještě dlouhá doba Kdyby mi to udělali rovnou, tak bych věděla na čem jsem.

vivianr, 11. 8. 2015, 9.50

Mě to celé přijde přitažené za vlasy. První dítě jsem měla před sedmi lety a to už tenkrát máma říkala, že se to řeší nějak moc. Když jsem viděla svojí druhou průkazku a vzadu, co bych neměla jíst, tak mi lezly oči z důlku. Prostě uvidím, co mi řekne doktorka. Zdá se mi, že má docela rozumný přístup. Chápu, že v těhotenství může být skrytá těhotenská cukrovka problém, ale pokud za normální situace má člověk hodnoty v pořádku, tak proč těhotnou se stejnými hodnotami strašit.Od toho je snad ta křivka, aby těhotenskou cukrovku prokázala nebo ne. V jedné poradně doktor mamince s ještě nižší hodnotou napsal, že tu cukrovku prostě má, což je podle mě nesmysl. Přikláním se spíš k verzi, že při těchto hodnotách se to hůře prokazuje. Neviděla bych to ani jako důvod k omezení v jídelníčku. V mém případě bych musela omezit ovoce. Jiným sladkým se necpu a nic vyloženě špatného taky nejím. Spíš by mě zajímalo, co mě teď čeká. Při prvním jsem měla hned hotovo. Takhle nevím, jestli budu muset znova nebo ještě hůř někde lítat po doktorech.

dasza, 11. 8. 2015, 6.59

Ja ani u jednoho na tom nebyla.ale vim ze pichnou do orstu.vypijese roztok. Hodinu se tam sedi.pak se vezme krev ze zily a de se som. A vysledky putuji k mudr na gyndu..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů