Rozvíjíme děti pohádkou

zobrazeno 1838×

Vložil(a): Christie, 12. 3. 2015 22.00

Maminky, březen je měsíc knihy a co by to bylo, kdybychom se na na knížky, zejména pro naše nejmenší, nezaměřily. Jste s dětmi milovníky pohádek? Čtete si pravidelně pohádkové příběhy? Které jsou vaše oblíbené, k nimž se s dětmi pravidelně ráda vracíte? Já čtu dceři pohádky pravidelně cca už 18 m a musím říct, že se z toho stal každodenní rituál. Baví ji to. Aktuálně u nás frčí Červená Karukulka, Tři malá prasátka, Dášenka, Chaloupka pod sněhem, Pejsek a kočička, ale i kniha říkadel atd.....

Sdílejte:   | 
3

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 11. 1. 2018, 5.33

já jsem začala číst před usnutím říkanky z leporel

baru86

baru86, 5. 11. 2017, 21.32

Čtu klukovi snad od půl roku, je to denní rituál

Mygara

Mygara, 17. 8. 2017, 12.57

čtení a i povídání s dětmi je skvělé pro jejich rozvoj, jediné, co jsem nerada četla, byly komiksy

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 8. 12. 2016, 20.23

Já se synem čtu každý den ale zatím spíše leporela, jelikož ty klasické knížky chce trhat

Fuga

Fuga, 21. 11. 2016, 10.01

unás také pravidelně čteme před spaním. Ještě že jsou knihovny. A u nás mají i leporela pro děti

Minnie, 22. 3. 2016, 13.57

My čteme od roku říkadla, od dvou let pohádky. Dcera má nejradši pohádkové knížky kde je Budulínek, Perníková chaloupka atd, pak Pejska a kočičku, Včelí medvídky, knížky o Krtečkovi a Zapomnětlivého Punťu

dáša, 5. 2. 2016, 19.55

Syn má od 2 let nejraději, když večer vyprávím a vymýšlím si na téma co vymyslí. Rád tam figuruje jinak má rád o Budulínkovi, O řepě, O třech prasátkách, O koblížkovi. Pak miluje knihy s otvíracími okénky. Chystáme se teď do knihovny, tak se těším co vybereme.

DenisaC, 16. 12. 2015, 23.57

Já u čtení vždycky usínám jako první

mckvak, 19. 6. 2015, 10.04

Mala ma dva mesice a kdyz ji ctu jednoduche rikanky nebo kratke pohadky uplne fascinovane posloucha a kouka mi na pusu.

Linzzy, 13. 3. 2015, 20.55

U nás čteme pohádky denodenně, povětšinou klasické české, syn (3 roky) si vždy před spaním vybírá sám, má rád včelí medvídky, rákosníčka, křemílka a vochomůrku, pejska a kočičku a teď nově čteme Starohradské pohádky, jsou mu sice jen tři,a le večer bez pohádky si neumíme přeedstavit, čteme od roka a půl každý večer

Alexandra, 16. 3. 2015, 10.49

Krása, tai by to mělo být.. I Vy nakoukněte do nové kategorie Zábava, kterou spustíme v tomto týdnu

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů