Jak Vám dítě jí ?

zobrazeno 1432×

Vložil(a): Barbuse, 27. 7. 2015 14.19

Syn jde v zaří prvně do školky, ale mám strach jak to budem zvládat s jídlem. Moc mi toho nebaští ikdyž mu všechna jídla nabízím. Jak to máte vy ?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 5. 2. 2018, 15.02

ve školce se mi naopak zlepšily, měli tu pravidelnost, ale je pravda, že ani před tím to nebyl žádný velký boj

Žofinka

Žofinka, 29. 1. 2018, 11.29

on ho hlad naučí .-) my maminky moc podstrojujeme

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 1. 2017, 22.45

Syn jí možná až moc, ale je pořád hubený a hrozně aktivní

Fuga

Fuga, 23. 11. 2016, 14.10

u nás je to jak na houpačce. Někdy zbaští vše a někdy se ofrňuje. Ale platí na něj hlad.

Minnie, 1. 4. 2016, 21.21

Měla jsem doma s dcerou to samé, od jídla odbíhala, jedla pomalinku a málo... A s nástupem do školky mívá snědeno mezi prvními a kolikrát si jde i dvakrát přidat a i doma je to s jídlem už lepší.

Alexandra, 30. 1. 2016, 18.32

Dobrý den, Báro, balíme dárky ze soutěží a VP (i pro Vás), tak jsem zabrousila do Vaší aktivity.. jak to dopadlo se synem nejedlíkem? Co školka? Rozjedl se?

Barbuse, 1. 2. 2016, 19.58

Dobrý večer, zrovna mi dnes přišel nějaký balíček, že by dárečky? Zítra pro to frčím na poštu, jestli to budou dárky od vás, tak poslu fotku jak se Fandovi líbili no s tim jídlem nic moc pořád, ale ted se Pán určil baštit maso a nic jiného by nepotřeboval. To začal jist i ve školce, ale jinak nejí skoro nic. Nejí těstoviny ,knedlíky, ovoce, zeleninu,ani žádne pomazánky, pouze lucinu už jsem nad Tim nějak rezignovala. Ale závidím když Vidim jak jina děcka zbasti co vidi. Každopádně co začal jist maso tak neskutečne přibírá, což mu prospiva - byl to hubenour Ted řešíme jiný problém a to spaní ve školce

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 11.50

My máme všejedlíka před kterým musíme schovávat zeleninu, aby snědl nejdřív to ostatní. Jediné co nemusí jsou brambory, ale ve školce je prý jedl, takže davová psychóza působí

Jackey, 18. 10. 2015, 12.30

U nás to bylo velmi podobně, ale já osobně můžu říct, že školka nám v tomhle ohledu velmi pomohla asi i hodně ale záleží na tom, na jaké paní učitelky narazíte. Je pravdou, že u nás děti do jídla nenutí, tak jak jsem to třeba ve školce zažila já a proto to nemám ráda. Ale jsou důsledné A já naopak jsem byla ráda, že ve školce aspoň něco sní, když už doma to byla bída ale i to už je mnohem lepší a dokonce u jídla i vydrží sedět, což je u nás tedy velký pokrok Být vámi, tak bych se toho nebála. Hlady tam neumře a možná bych si tam popovídala s učitelkami, jaký na to mají názor ony, abych měla představu...

Iveta Záborcová, 29. 7. 2015, 23.03

Nechte se mile překvapit, školka působí ve většině případů na nejedlíky dobře, vidí se v kolektivu, jí všichni, jí i on

LenčaPar, 29. 7. 2015, 16.59

Věřte, že se opravdu ve školce přizpůsobí, ledacos okouká, to co doma nejí, zachutná mu třebas tam. Učitelku upozorněte, většinou děti do jídla nenutí a vy uvidíte sama, dle předpisu, co se bude den vařit.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů